Režisérka Stmívání má jasno, kdo by měl hrát v rebootu! Jacob Elordi a Jenna Ortega

Filmové Stmívání se zatím nekoná, na cestě je ale seriál.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Psal se rok 2008 a premiéru měl Temný rytíř, Rambo: Do pekla a zpět, ale také první Stmívání režisérky Catherine Hardwicke. Právě ona v nedávném dílu podcastu Watchalong Joshe Horowitze nakousla, kdo by byl ideální náhradou za Kristen Stewart a Roberta Pattinsona, kdyby dnes měl vzniknout nový film.

Jacob Elordi a Jenna Ortega by podle režisérky původního Stmívání byli skvělými volbami pro hlavní role v případném rebootu série. Jejich jména režisérce Hardwicke sice vnukl autor podcastu Watchalong Josh Horowitz, velmi ochotně s ním ale souhlasila. „Je úžasný. Dnes by z něj byl pravděpodobně Edward,“ řekla Hardwicke o Elordim, který v současné době sklízí dvojitý úspěch díky rolím ve filmech Priscilla a Saltburn.

Čtěte také: Připoutejte se! Furiosa ze Šíleného Maxe obdržela fenomenální trailer

Nabitý kalendář má také stále oblíbenější Jenna Ortega, jež se v příštím roce objeví ve dvou projektech Tima Burtona. Na Netflixu se vrátí ve druhé řadě hitu Wednesday, chybět nebude ani ve dvojce Beetlejuice po boku Michealea Keatona a Winony Rider. „Myslím, že je tu spousta opravdu skvělých mladých hereček,“ řekla v rozhovoru režisérka Hardwicke. „Právě jste zmínil Jennu Ortegu, ta je úžasná.“

Catherine Hardwicke také zavzpomínala, jak si studio nebylo jisté obsazením Roberta Pattinsona, dnešní velké hvězdy. „Když přišel ke mně domů, měl černou ofinu a byl trochu z formy, protože se pořád poflakoval po hospodách,“ vzpomínala Hardwicke na konkurz dnešního představitele Batmana.

Letos v dubnu byl ohlášen návrat Stmívání v podobě seriálového zpracování, podobně jako v případě ještě populárnějšího Harryho Pottera. Režisérka Hardwicke v něm ale zapojena nejspíše nebude, a jména hlavních protagonistů ještě nebyla zveřejněna. Seriálové Twilight zamíří na obrazovky HBO Max.

zdroj: variety

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také