Netflix ukáže, jak ukrást 500 milionů dolarů ve zlatě. V letu se představilo v turbulentním traileru

Nová akční netflixovka přichází od režiséra Rychle a zběsile 8.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Zkušený zloděj a mistr svého oboru v podání Kevina Harta se nechá přemluvit ke spolupráci s vládou při své poslední loupeži. Nebude na to ale sám. Za filmové parťáky mu budou Vincent D’Onofrio, Jean Reno, Sam Worthington nebo Úrsula Corberó. Hvězdně obsazené V letu se představuje v akčním traileru typickém pro Netflix.

V letu vypráví příběh Cyruse (Kevin Hart), zkušeného zloděje a jeho bývalé přítelkyně, zvláštní agentky Abby, kteří musí společně s mezinárodní posádkou provést odvážnou loupež 500 milionů dolarů ve zlatě a zabránit teroristickému útoku během letu.

Snímek V letu je v poměrně dobrých rukách. Režisérem snímku je totiž známý F. Gary Gray, tvůrce Loupeže po italsku, Ctihodného občana nebo Rychle a zběsile 8. Na scénáři se navíc podílel Jeremy Doner, autor scénáře k loňskému Elvisovi a několika epizodám výborného seriálu Zločin (2011).

Po boku hollywoodských hvězd a známých tváří se mimo jiné představí také španělská herečka Úrsula Corberó, jež se nedávno objevila v netflixové kriminálce V ohni. Většina diváků ji ale bude znát ze seriálového hitu Papírový dům, kde nezapomenutelným způsobem ztvárnila Tokio.


Akční podívaná V letu sice láká na skvělé herce a zajímavého režiséra za kamerou, přesto vypadá jako další průměrná podívaná z produkce Netflixu. Trailer na první pohled dává vzpomenout na nedávnou Rachel Stonevou, The Grey Mana točeného v Česku nebo předloňské Red Notice.

V letu uvidíme na Netflixu 12. ledna 2024.

Zdroj: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také