Honičky, výbuchy, vzducholoď v plamenech. Netflix uvedl finální trailer Rachel Stoneové

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Propagace Rachel Stoneové pokračuje na plné obrátky, už v pátek totiž dorazí na Netflix. Poměrně sympaticky vyhlížející akční thriller talentovaného režiséra Toma Harpera (Peaky Blinders) dostal finální trailer, ve kterém akce střídá akci a Gal Gadot hraje Gal Gadot. Na Rachel Stoneovou v týdnu zval také Arnold Schwarzenegger.

Ačkoliv český název snímku Rachel Stoneová: Sázka na Srdce zní jako adaptace románu z červeného knihovny, realita je jiná. Film od režiséra výborných seriálů Peaky Blinders nebo Misfits: Zmetci je akční podívanou ve stylu Mission Impossible, ve které se představí Gal Gadot v roli tajné špionky.

Gal Gadot hraje tajnou agentku Rachel Stoneovou v připravovaném trháku režiséra Toma Harpera (Peaky Blinders). Není to však obyčejná agentka – Stoneová je členkou nepolapitelné a záhadné skupiny elitních špionů známé jako Charta.

V upoutávce jsou členové Charty popisováni jako nejlépe vycvičení agenti – bez politických příslušností, bez vlastenecké oddanosti, kteří společně pracují na udržení míru v neklidném světě. Aby dosáhli svých cílů, spoléhají tito agenti na jedinečnou zbraň nazvanou Srdce.


„Pokud vlastníte Srdce, vlastníte svět,“ vysvětluje kolega Rachel Stoneové z MI6 Parker (Jamie Dornan). To zní jako plán pro Keyu Dhawan (Alia Bhatt), jejíž snaha najít a ovládnout Srdce ohrožuje globální stabilitu. Dokáže ji Stoneová zastavit dřív, než bude pozdě?

Rachel Stoneová: Sázka na Srdce má premiéru na Netflixu 11. srpna.

Foto: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také