Arnold a Gal Gadot připravují akcí nabitou kávu. Netflix láká na očekávaný špionský thriller

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Hlavní akční důstojník Netflixu se znovu hlásí o slovo. Arnold Schwarzenegger vyměnil tank za akcí nabitý kávovar a v centrále streamovacího giganta připravuje nejtřaskavější kávu široko daleko. Na šálek lahodného cappuccina zašla také Gal Gadot, jejíž očekávaný špiónský thriller Rachel Stoneová: Sázka na Srdce se nezadržitelně blíží.

Gal Gadot se už tento pátek představí jako Rachel Stoneová v akčním špionážním thrilleru režiséra Toma Harpera (Peaky Blinders). Není to však obyčejná agentka – Stoneová je členkou nepolapitelné a záhadné skupiny elitních špionů známé jako Charta.

Členové Charty jsou popisováni jako nejlépe vycvičení agenti – bez politických příslušností, bez vlastenecké oddanosti, kteří společně pracují na udržení míru v neklidném světě. Aby dosáhli svých cílů, spoléhají tito agenti na jedinečnou zbraň nazvanou Srdce.

„Pokud vlastníte Srdce, vlastníte svět,“ vysvětluje kolega Rachel Stoneové z MI6 Parker (Jamie Dornan). To zní jako plán pro Keyu Dhawan (Alia Bhatt), jejíž snaha najít a ovládnout Srdce ohrožuje globální stabilitu. Dokáže ji Stoneová zastavit dřív, než bude pozdě?


Zatímco Arnold Schwarzenegger vzal Netflix útokem až letos v seriálu FUBAR a ve vlastní dokumentární minisérii, Gal Gadot byla jednou z hvězd Red Notice už v roce 2021. Snímek se sice zařadil mezi nejsledovanější tituly Netflixu vůbec, kritici už tolik nadšení nesdíleli.

Rachel Stoneová: Sázka na Srdce má premiéru na Netflixu 11. srpna.

Foto: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také