Temný případ z Aljašky je velkým diváckým hitem! HBO odhalilo trailer třetí epizody

V příštích epizodách bude přituhovat!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

HBO si hned zkraje roku připisuje zcela zaslouženě divácký hit. Čísla sledovanosti čtvrté řady Temného případu jsou vyšší než u nové sezóny Boje o moc i poslední řady Bílého lotusu. Na loňské The Last of Us jsou ale Jodie Foster a spol. krátcí. Noční krajina už navíc láká v upoutávce na další díl.

Zatímco první epizodu Noční krajiny viděly před týdnem 2 miliony amerických diváků napříč všemi platformami HBO, druhá epizoda si překvapivě vedla ještě o poznání lépe. Seriál zaznamenal nárůst o 28 %, a podle serveru Variety si druhou epizodu z celkového počtu šesti nenechaly ujít 2, 6 miliony diváků. Mezitím se sledovanost pilotního dílu za první týden vyšplhala na slušných 7, 5 milionů.

Čtěte také: Čtvrtý Temný případ se kvalitou vyrovnává původní řadě! České recenze nešetří chválou

Už nyní tak Temný případ pokořil divácký rekord úspěšného Boje o moc, jehož premiéru čtvrté řady viděly „jen“ 2, 3 miliony diváků. Vrchol oblíbeného Bílého lotusu zase nastal v jeho šesté epizodě druhé řady, která zaznamenala rovněž 2, 3 miliony diváků.

Není ovšem žádným překvapením, že The Last of Us, které bořilo rekordy HBO přesně před rokem, mělo sledovanost podstatně vyšší. První epizoda úspěšné videoherní adaptace atakovala hranici pěti milionů diváků během prvního dne. Rekordmanem HBO je ale Rod draka, jehož premiéra v roce 2022 přilákala k obrazovkách na 10 milionů diváků.

Trailer na 3. epizodu Noční krajiny

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také