Apple TV+ můžete mít zdarma na dva měsíce! Čekají na vás DiCapriovi Zabijáci nebo nejlepší sci-fi seriál loňska

Ochutnejte kvalitu.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Apple TV+ nepatří mezi největší streamovací služby, přesto si na kvalitě svých titulů velmi zakládá. Pokud si ji chcete vyzkoušet, můžete ji nyní mít na první dva měsíce zdarma.

Není v tom žádný háček. Apple TV+ můžete mít skutečně na dva měsíce zdarma, pokud využijete akční nabídku z tohoto odkazu. Po vyplnění povinných údajů a zadání čísla kreditní karty dojde k aktivaci účtu. Předplatné můžete zrušit ještě před vypršením zkušebního období, na které navazuje předplatné ve výši 199 korun. Nemusíte se ničeho obávat, jde o oficiální akci.

Čtěte také: Marvels jsou konečně online! Největší propadák minulého roku zakoupíte za cenu dvou lístků do kina

Na vyzkoušení Apple TV+ zdarma je možná ta nejlepší doba. Streamer nedávno zařadil do nabídky Scorseseho Zabijáky rozkvetlého měsíce s geniálním DiCapriem, už 26. ledna má navíc premiéru velkolepý válečný seriál Vládcové nebes od tvůrců kultovního Bratrstva neohrožených.

V nabídce Apple TV+ pak rozhodně nepřehlédněte sci-fi sérii Silo, která v loňském roce patřila k nejlepším seriálovým novinkám. K oblíbeným titulům se řadí další sci-fi For All Mankind, která se v listopadu dočkala již čtvrté řady, The Morning Show s Jennifer Aniston a Reese Witherspoon nebo například sci-fi seriál Odloučení o týmu zaměstnanců, kterým byla chirurgicky oddělena pracovní a mimopracovní paměť.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také