Blue Beetle přistál na HBO Max. Slabší komiksovka letos nebyla

Komiksový propadák je konečně na domácí adrese.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Komiksový Blue Beetle přistál na HBO Max, kam měl zamířit jako exkluzivita už dávno. Studio nakonec upřednostnilo uvedení filmu v kinech, kde si latinskoamerický superhrdina připsal nejslabší tržby v rámci DCEU. O spokojenosti diváků by se dalo polemizovat.

Komiksovka odehrávající se ve světě Muže z oceli zakotvila na HBO Max ve 4K UHD a prostorovém zvuku Dolby Atmos (pouze originální znění). Dvouhodinový Blue Beetle je zde dostupný také v českém dabingu.

Blue Beetle si letos v srpnu připsal druhý nejhorší start v rámci DCEU, když s rozpočtem 120 milionů otevřel v USA jen za 25 milionů. Horší čísla v historii vykázala už jen Wonder Woman 1984, a to v době, kdy svět sužoval covid. Tržby Blue Beetla se nakonec zastavily na 129 milionech celosvětově, čímž se superhrdina v modré zbroji zařadil mezi největší kasovní propadáky tohoto roku.

Warneři v tomto roce vypotili hned tři komiksové propadáky. Před Blue Beetlem propadl dlouho odkládaný Flash, který doplatil na rozpočet jako z jiného světa (300 milionů dolarů), mizerných tržeb se nevyhnul ani Shazam! Hněv bohů. Letos vezme kina útokem ještě pokračování Aquamana, jež bude posledním filmem z universa DCEU.


ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také