Vyměňte roky života za peníze. Trailer představuje sci-fi Paradise, kde můžete žít věčně

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Sci-fi Paradise z dílny Netflixu přichází dlouhých dvanáct let po uvedení snímku Vyměřený čas, přesto mají oba tituly hodně společného. Čas se stal nejcennějším zbožím na trhu, v připravovaném německém snímku pak zle převádět z jedné osoby na druhou. Trailer představuje poměrně zajímavou zápletku v nepříliš vzdálené budoucnosti.

Poté, co je jeho žena nucena vzdát se čtyřiceti let svého života jako splátky dluhu za pojištění, muž zoufale hledá způsob, jak je získat zpět. V nepříliš vzdálené budoucnosti metoda převodu let vašeho života z jedné osoby na druhou navždy změnila svět a z biotechnologického start-upu AEON udělala farmaceutickou společnost s miliardovým obratem.

Paradise natočil pro Netflix německý režisér Boris Kunz, tvůrce kriminálního seriálu Vítejte v Hindafingu, který v roce 2017 sklidil velkou vlnu nadšení.

Německá produkce patří na Netflixu překvapivě k té nejkvalitnější. V posledních letech zaznamenala velký úspěch oscarová adaptace Na západní frontě klid, skvělou podívanou nabídly minisérie Kód za miliardu dolarů nebo Jak prodávat drogy přes internet, netřeba představovat ani veleúspěšné Dark. V poslední době pak upoutal pozornost drsný válečný thriller Krev a zlato.

Paradise má premiéru na Netflixu 27. července.

Foto: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také