Zendaya jako tenisová hvězda. V traileru jejího nového filmu Challengers to pěkně vře

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Hvězda filmů o Spider-Manovi, velkolepé Duny a seriálu Euforie, Zendaya, míří na tenisové kurty v nové dramatické komedii Challengers. Film od režiséra uznávaných titulů Dej mi své jméno a Do morku kostí láká v traileru na milostný trojúhelník a velké sportovní drama.

Zendaya v novém sportovním dramatu Challengers hraje dříve úspěšnou tenistku Tashi, která se po vážném zranění nohy chopila nové příležitosti a dala se na dráhu trenérky. Pod svá křídla si vzala manžela Arta a z průměrného hráče ho proměnila ve světoznámého grandslamového šampiona. Aby ho vyburcovala z nedávné série porážek, donutí ho hrát na turnaji Challenger, kde se střetne s dříve nadějným, nyní vyhořelým Patrickem: svým kdysi nejlepším kamarádem a bývalým přítelem Tashi.

Challengers je sportovní komedie se špetkou dramatu, ve které to bude pořádně vřít. Film přivede na plátna kin Luca Guadagnino, režisér úspěšných snímků Dej mi své jméno a Do morků kostí, kde se v obou případech představil výborný Timothée Chalamet (se Zendayou pak společně hrají v Duně). Kromě zmiňované herečky se ve snímku představí také méně známí Josh O’Connor, Mike Faist nebo Faith Fay.

Film má českou premiéru v kinech 14. září.


Foto: Universal Pictures

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také