10 nejpirátěnějších filmů posledního týdne. Tentokrát bez Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Největší film minulého roku, druhý Avatar, konečně zavítal na platformy iTunes nebo Amazon (trestuhodně bez českých titulků), zároveň však ovládl žebříček nejstahovanějších filmů minulého týdne. V něm se překvapivě objevil také čtvrtý John Wick, kterého právě hrají pouze v kinech. Podle serveru TorrentFreak nechybí mezi přední desítkou také velkolepý Babylon, novinka Bostonský škrtič nebo animák ze světa Shreka Kocour v botách: Poslední přání. Žádný titul Netflixu to tentokrát mezi nejstahovanější filmy nedotáhl.

Nejstahovanější filmy 12. týdne 2023 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Babylon | Amazon

Tehdy, ve dvacátých letech minulého století, se snadno mohlo stát, že jste se na opulentní a divoký filmařský večírek vetřeli jako absolutní nicka a hned následující ráno se stali filmovou hvězdou. Od režiséra La La Landu.

9. Bostonský škrtič | Disney+

Film Bostonský škrtič oceňovaného scenáristy a režiséra Matta Ruskina je kriminálním thrillerem o průkopnických reportérkách, které v 60. letech minulého století zveřejnily příběh proslulých vražd bostonského škrtiče.

8. Velryba | iTunes

Téměř tří set kilový osamělý učitel, ztvárněný miláčkem publika Brendanem Fraserem, se snaží najít cestu zpět ke své dceři Ellie. Pod tíhou vlastních traumat se jen složitě vyrovnává s minulostí, uzavřel se ve svém bytě a stresové situace řeší přejídáním. Oscar pro titulního hrdinu.

7. Black Panther: Wakanda nechť žije | Disney+

Po smrti milovaného krále T’Chally zvaného Black Panther musí královna Ramonda, princezna Shuri, mocný M’Baku, generálka Okoye a její Dory Milaje bránit svůj národ před světovými mocnostmi. Druhý Black Panther uzavřel rozporuplnou 4. fázi MCU.

6. Kocour v botách: Poslední přání | iTunes

Kocour v botách právě zachránil obyvatele jednoho městečka před řáděním zuřivého obra, jenže při tom přišel o předposlední ze svých životů. Takové zjištění by zamávalo s mnohem odolnějším charakterem. Oblíbená postavička ze Shreka hlásí povedený návrat.

5. Všechno, všude, najednou | Kviff.TV

Stárnoucí čínská přistěhovalkyně se dostává do bláznivého dobrodružství, v němž může sama zachránit to, co je pro ni důležité, tím, že se spojí s životy, které mohla vést v jiných vesmírech. Snímek získal hned sedm Oscarů včetně nejlepšího filmu roku nebo herečky v hlavní a herce ve vedlejší roli.

4. John Wick: Kapitola 4 | nyní jen v kinech

John Wick (Keanu Reeves) odhalí cestu, jak porazit Nejvyšší radu. Než se mu však podaří získat svobodu, musí čelit novému nepříteli, který má mocné spojence po celém světě. Nejnovější a zároveň nejdelší díl celé série sbírá nadšené ohlasy po celém světě. Režisérem filmu je opět Chad Stahelski.

3. Medvěd na koksu | iTunes

Medvědi bohužel nevědí, že když najdou v lese kokain, který při neúspěšné předávce vypadl z letadla pašerákům, neměli by ho žrát. Takový medvěd na koksu totiž vůbec neví, co dělá. Založeno na skutečné události z roku 1985, přijato velmi vlažně.

2. Operace Fortune: Ruse de guerre | Amazon

Superšpion Orson Fortune (Jason Statham) a jeho tým špičkových agentů naverbují největší hollywoodskou filmovou hvězdu Dannyho Francesca (Josh Hartnett), aby jim pomohl při tajné misi. Další akční komedie z dílny Guye Ritchieho, která sice nedosahuje kvalit Gentlemanů nebo Rozhněvaného muže, za pozornost ale stojí.

1. Avatar: The Way of Water | iTunes

Ve filmu Avatar: The Way of Water se po více jak deseti letech znovu setkáváme s Jackem Sully, Neytiri a jejich dětmi, kteří stále bojují za to, aby se udrželi v bezpečí a naživu. Několik let odkládané pokračování nejvýdělečnějšího snímku všech dob. Natočil legendární režisér James Cameron.

Další: 11 hororů z roku 2022 na HBO Max, Disney+ a SkyShowtime

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také