Foto: Lady Gaga jako Harley Quinn, Keatonův Batman na plakátu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

DC v těchto dnech vládne sociálním sítím. Napomohlo tomu nejen představení nového rozvrhu Jamese Gunna, ale také Super Bowl, který vedl k prvnímu pořádnému traileru The Flashe. Právě ten ukázal dlouho očekávaný návrat Michaela Keatona do role Batmana (po více jak třiceti letech), nyní byl představen jeho oficiální plakát. Dorazila i první fotka Lady Gaga z filmu Joker: Folie à Deux.

Režisér Todd Phillips se na Valentýna podělil o další fotku z druhého Jokera, na které se představila Lady Gaga coby Harley Quinn. Pochopitelně na ní nechybí ani samotný Joaquin Phoenix, který si za titulní roli komiksového padoucha odnesl před čtyřmi lety Oscara. Nová fotka z filmu Joker: Folie à Deux byla vyvěšena na Phillipsově Instagramu. Režisér očekávaného muzikálového sequelu sdílel před dvěma měsíci také fotografii z prvního natáčecího dne.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Todd Phillips (@toddphillips)

Trailer očekávané komiksové týmovky The Flash fanoušky opravdu uspokojil. Ben Affleck se ve filmu rozloučí s Batmanem, nejistá je budoucnost také Ezry Millera. Samotný trailer si ale ukradl Michael Keaton, který se k roli Batmana vrací po neskutečných třiceti letech. Jeho postava navíc získala vlastní nádherný plakát, pozadu nezůstala ani Supergirl a Flash. Generál Zod, který si to znovu rozdá s rodilým Kryptoňanem, musí na svůj plakát zatím počkat.

Aktualizace: Prošedivělý Bruce Wayne na scéně. Na internetu se objevila také detailní fotka Batmana v civilu, Michael Keaton vypadá v jednasedmdesáti letech stále skvěle.


Foto: Warner Bros.
Foto: Warner Bros.
Foto: Warner Bros.
Foto: Warner Bros.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také