The Flash: Trailer posílá do akce duo Batmanů a Supergirl

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Očekávaný snímek The Flash, který otevře vrátka novému DCU, se představuje v dlouho odkládaném traileru. V něm za doprovodu dvojrole Ezry Millera přichází na scénu duo Batmanů (Michael Keaton a Ben Affleck) a Supergirl, kteří se musejí postavit návratu Generála Zoda. Toho opět ztvárňuje Michael Shannon z Muže z oceli.

Nedělní Super Bowl přinesl divákům nové vzrušující upoutávky na mnoho nadcházejících filmových trháků. Patří mezi ně i dlouho očekávaný Flash, který se do kin dostane v červnu. Trailer upoutal na příběh inspirovaný komiksem Flashpoint, na návrat hvězd DC z minulosti, jako je Batman v podání Michaela Keatona, a na představení Supergirl Sashy Calle. Film The Flash má být odrazovým můstkem nového DCU, které před několika dny představil James Gunn. Právě on označil nového Flashe za jeden z nejlepších superhrdinských filmů, jaké kdy viděl.

Ve filmu The Flash se střetávají světy, když Barry použije své superschopnosti k cestování zpět v čase, aby změnil události z minulosti. Když však jeho pokus o záchranu rodiny neúmyslně změní budoucnost, Barry se ocitne v pasti reality, v níž se vrátil generál Zod, hrozí vyhlazení a není superhrdinů, na které by se mohl obrátit. Tedy pokud se Barrymu nepodaří přimět úplně jiného Batmana, aby se vrátil z důchodu a zachránil uvězněného Kryptoňana… i když ne toho, kterého hledá. Nakonec, aby zachránil svět, ve kterém se nachází, a vrátil se do budoucnosti, kterou zná, je Barryho jedinou nadějí závod o život. Bude však přinášení nejvyšší oběti stačit k resetování vesmíru?

Režisérem The Flashe je Andy Muschietti, talentovaný tvůrce nové verze hororu TO, se kterým James Gunn hodlá spolupracovat i v budoucnu. V hlavních a vedlejších rolích se objeví Ezra Miller, Ben Affleck, Michael Keaton, Sasha Calle a Michael Shannon. Není vyloučeno, že se nakonec ve filmu objeví hned několik dalších hereckých překvapení.

The Flash má českou premiéru 15. června.

Foto: Warner Bros.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také