10 nejstahovanějších filmů 7. týdne (nejen z Netflixu)

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Žebříček nejstahovanějších filmů doznal jedinou výraznou změnu oproti minulému týdnu, na šesté příčce se umístila horká novinka, životopisné hudební drama Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody. Nejstahovanějším filmem sedmého týdne roku 2023 je nejnovější filmová marvelovka Black Panther: Wakanda nechť žije. Mezi přední desítkou se objevil i Black Adam z konkurenčního DC, Top Gun: Maverick (v Česku konečně na SkyShowtime) nebo velkolepý Babylon od tvůrce La La Landu.

Nejstahovanější filmy 7. týdne 2023 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Black Adam | HBO Max

Téměř 5000 let poté, co byl obdařen všemocnou mocí egyptských bohů – a stejně rychle uvězněn – je Black Adam (Dwayne Johnson) vysvobozen ze svého pozemského hrobu a připraven rozpoutat v moderním světě svou jedinečnou formu spravedlnosti.

9. Menu | Disney+

Mladý pár se vydává na prestižní odlehlý pobřežní ostrov, aby povečeřel v exkluzivní restauraci. Brzy se však ukáže, že na snobské a zhýčkané hosty čeká šokující překvapení. Hororová lahůdka, ve které hrají Ralph Fiennes a Anya Taylor-Joy.

8. Top Gun: Maverick | SkyShowtime

Po více než třiceti letech služby jako jeden z nejlepších letců námořnictva je Pete Mitchell tam, kam patří, posouvá hranice možností jako odvážný zkušební pilot a vyhýbá se povýšení v hodnosti, které by ho uzemnilo.

7. Avatar: The Way of Water | nyní jen v kinech

Ve filmu Avatar: The Way of Water se po více jak deseti letech znovu setkáváme s Jackem Sully, Neytiri a jejich dětmi, kteří stále bojují za to, aby se udrželi v bezpečí a naživu. Několik let odkládané pokračování nejvýdělečnějšího snímku všech dob.

6. Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody | iTunes

Od mladé gospelové sboristky z New Jersey až po jednu z nejprodávanějších a nejoceňovanějších umělkyň všech dob – taková je inspirativní, dojemná a emocionální cesta životem a kariérou Whitney Houston.

5. Kocour v botách: Poslední přání | iTunes

Kocour v botách právě zachránil obyvatele jednoho městečka před řáděním zuřivého obra, jenže při tom přišel o předposlední ze svých životů. Takové zjištění by zamávalo s mnohem odolnějším charakterem. Oblíbená postavička ze Shreka hlásí povedený návrat.

4. M3GAN | iTunes

Panenka M3GAN je zázrak umělé inteligence, dokonale naprogramovaný stroj, který může být pro dítě tím nejlepším kamarádem, a co je možná ještě důležitější, dokonalým spojencem jeho rodičů. Pokud se ovšem nevymkne kontrole. Horor z produkce Jamese Wana.

3. Babylon | Amazon

Tehdy, ve dvacátých letech minulého století, se snadno mohlo stát, že jste se na opulentní a divoký filmařský večírek vetřeli jako absolutní nicka a hned následující ráno se stali filmovou hvězdou. Od režiséra La La Landu.

2. Plane | Amazon

Pilot Brodie Torrance (Gerard Butler) zachrání své pasažéry před zásahem blesku riskantním přistáním na válkou zmítaném ostrově. Když většinu cestujících zajmou nebezpeční rebelové jako rukojmí, jediným, na koho se Torrance může spolehnout, je Louis Gaspare (Mike Colter), obviněný vrah, kterého převáží FBI.

1. Black Panther: Wakanda nechť žije | Disney+

Po smrti milovaného krále T’Chally zvaného Black Panther musí královna Ramonda, princezna Shuri, mocný M’Baku, generálka Okoye a její Dory Milaje bránit svůj národ před světovými mocnostmi. Druhý Black Panther uzavřel rozporuplnou 4. fázi MCU.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také