Plane s Butlerem a velkolepý Babylon mezi nejstahovanějšími filmy týdne

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

V žebříčku nejstahovanějších filmů se objevily dvě novinky oproti minulému týdnu. Na páté příčce akční jednohubka Plane se Gerardem Butlerem a druhou pozici okupující Babylon od režiséra La La Landu. Mezi první desítkou tentokrát nechybí ani komiksovka s Dwaynem Johnsonem Black Adam nebo animovaný hit Kocour v botách: Poslední přání. Nejstahovanějším filmem šestého týdne je Black Panther: Wakanda nechť žije, nejnovější marvelovka, která doputovala na Disney+.

Nejstahovanější filmy 6. týdne 2023 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Shotgun Wedding | Prime Video

Darcy a Tom pozvali své rodiny na dokonalou svatbu. Když je celá svatební společnost vzata jako rukojmí, nevěsta a ženich musí zachránit své blízké – pokud se ovšem dřív nezabijí navzájem. Komedie s Jennifer Lopez.

9. Top Gun: Maverick | iTunes

Po více než třiceti letech služby jako jeden z nejlepších letců námořnictva je Pete Mitchell tam, kam patří, posouvá hranice možností jako odvážný zkušební pilot a vyhýbá se povýšení v hodnosti, které by ho uzemnilo.

8. Black Adam | HBO Max

Téměř 5000 let poté, co byl obdařen všemocnou mocí egyptských bohů – a stejně rychle uvězněn – je Black Adam (Dwayne Johnson) vysvobozen ze svého pozemského hrobu a připraven rozpoutat v moderním světě svou jedinečnou formu spravedlnosti.

7. Avatar: The Way of Water | zatím jen v kinech

Ve filmu Avatar: The Way of Water se po více jak deseti letech znovu setkáváme s Jackem Sully, Neytiri a jejich dětmi, kteří stále bojují za to, aby se udrželi v bezpečí a naživu. Několik let odkládané pokračování nejvýdělečnějšího snímku všech dob.

6. Menu | Disney+

Mladý pár se vydává na prestižní odlehlý pobřežní ostrov, aby povečeřel v exkluzivní restauraci. Brzy se však ukáže, že na snobské a zhýčkané hosty čeká šokující překvapení. Hororová lahůdka, ve které hrají Ralph Fiennes a Anya Taylor-Joy.

5. Plane | Amazon

Pilot Brodie Torrance (Gerard Butler) zachrání své pasažéry před zásahem blesku riskantním přistáním na válkou zmítaném ostrově. Když většinu cestujících zajmou nebezpeční rebelové jako rukojmí, jediným, na koho se Torrance může spolehnout, je Louis Gaspare (Mike Colter), obviněný vrah, kterého převáží FBI.

4. Kocour v botách: Poslední přání | iTunes

Kocour v botách právě zachránil obyvatele jednoho městečka před řáděním zuřivého obra, jenže při tom přišel o předposlední ze svých životů. Takové zjištění by zamávalo s mnohem odolnějším charakterem. Oblíbená postavička ze Shreka hlásí povedený návrat.

3. M3GAN | iTunes

Panenka M3GAN je zázrak umělé inteligence, dokonale naprogramovaný stroj, který může být pro dítě tím nejlepším kamarádem, a co je možná ještě důležitější, dokonalým spojencem jeho rodičů. Pokud se ovšem nevymkne kontrole. Horor z produkce Jamese Wana.

2. Babylon | Amazon

Tehdy, ve dvacátých letech minulého století, se snadno mohlo stát, že jste se na opulentní a divoký filmařský večírek vetřeli jako absolutní nicka a hned následující ráno se stali filmovou hvězdou. Od režiséra La La Landu.

1. Black Panther: Wakanda nechť žije | Disney+

Po smrti milovaného krále T’Chally zvaného Black Panther musí královna Ramonda, princezna Shuri, mocný M’Baku, generálka Okoye a její Dory Milaje bránit svůj národ před světovými mocnostmi. Druhý Black Panther uzavřel rozporuplnou 4. fázi MCU.

Klikni na nejstahovanější filmy z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také