10 pirátsky nejstahovanějších filmů týdne (nejen) z Netflixu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

V žebříčku nejstahovanějších filmů týdne (podle serveru TorrentFreak) se objevily hned čtyři noví zástupci. Na desátém místě konverzační komedie z Netflixu Z jiného těsta, Shotgun Wedding z Prime Video na příčce šesté, pátý Teen Wolf: The Movie (Paramount+) a horor M3GAN z produkce Jamese Wana (iTunes), který celý pirátský žebříček ovládnul.

Nejstahovanější filmy 5. týdne 2023 na torrentech podle TorrentFreaku

TorrentFreak je internetový server, který informuje o novinkách ze světa copyrightu, ochraně osobních údajů a o všem, co souvisí se sdílením souborů. Data čerpá z veřejně dostupných informací a jeho statistiky slouží pouze k informačním a vzdělávacím účelům.

10. Z jiného těsta

Nový pár a jejich rodiny řeší lásku v moderní době, střety odlišných kultur, očekávání ze strany společnosti i generační rozdíly. Konverzační komedie, ve které se představí Jonah Hill, Eddie Murphy nebo David Duchovny. (právě teď na Netflixu)

9. Top Gun: Maverick

Po více než třiceti letech služby jako jeden z nejlepších letců námořnictva je Pete Mitchell tam, kam patří, posouvá hranice možností jako odvážný zkušební pilot a vyhýbá se povýšení v hodnosti, které by ho uzemnilo. (uvedeno na iTunes)

8. Black Adam

Téměř 5000 let poté, co byl obdařen všemocnou mocí egyptských bohů – a stejně rychle uvězněn – je Black Adam (Dwayne Johnson) vysvobozen ze svého pozemského hrobu a připraven rozpoutat v moderním světě svou jedinečnou formu spravedlnosti. (právě teď na HBO Max)

7. Všechno, všude, najednou

Stárnoucí čínská přistěhovalkyně se dostává do bláznivého dobrodružství, v němž může sama zachránit to, co je pro ni důležité, tím, že se spojí s životy, které mohla vést v jiných vesmírech. (uvedeno na iTunes)

6. Shotgun Wedding

Darcy a Tom pozvali své rodiny na dokonalou svatbu. Když je celá svatební společnost vzata jako rukojmí, nevěsta a ženich musí zachránit své blízké – pokud se ovšem dřív nezabijí navzájem. Komedie s Jennifer Lopez. (právě teď na Prime Video)

5. Teen Wolf: The Movie

Objevilo se děsivé zlo. Vlci opět vyjí, ale jen vlkodlak, jako je Scott McCall, dokáže shromáždit nové spojence a znovu spojit důvěryhodné přátele, aby se postavili tomu, co by mohlo být nejmocnějším a nejsmrtelnějším nepřítelem. Film je pokračováním seriálu MTV Teen Wolf (2011-2016). (právě teď na Paramount+)

4. Avatar: The Way of Water

Ve filmu Avatar: The Way of Water se po více jak deseti letech znovu setkáváme s Jackem Sully, Neytiri a jejich dětmi, kteří stále bojují za to, aby se udrželi v bezpečí a naživu. Několik let odkládané pokračování nejvýdělečnějšího snímku všech dob. (zatím pouze v kinech)

3. Menu

Mladý pár se vydává na prestižní odlehlý pobřežní ostrov, aby povečeřel v exkluzivní restauraci. Brzy se však ukáže, že na snobské a zhýčkané hosty čeká šokující překvapení. Hororová lahůdka, ve které hrají Ralph Fiennes a Anya Taylor-Joy. (právě teď na Disney+)

2. Kocour v botách: Poslední přání

Kocour v botách právě zachránil obyvatele jednoho městečka před řáděním zuřivého obra, jenže při tom přišel o předposlední ze svých životů. Takové zjištění by zamávalo s mnohem odolnějším charakterem. Oblíbená postavička ze Shreka hlásí povedený návrat. (uvedeno na iTunes)

1. M3GAN

Panenka M3GAN je zázrak umělé inteligence, dokonale naprogramovaný stroj, který může být pro dítě tím nejlepším kamarádem, a co je možná ještě důležitější, dokonalým spojencem jeho rodičů. Pokud se ovšem nevymkne kontrole. Horor z produkce Jamese Wana. (uvedeno na iTunes)

Pokračuj na nejstahovanější filmy z minulého týdne

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také