10 výborných seriálů na SkyShowtime, které možná neznáte

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

SkyShowtime je tady. Streamovací službu, která kombinuje obsah hned několika významných společností (Paramount, Peacock, Showtime, Universal), doprovází na jejím startu několik nedostatků (chybí slibovaný obsah, zmatky v dabingu), přesto se již teď v nabídce velkého konkurenta pro Netflix a spol. objevilo několik výborných seriálů.

Americký gigolo

Po patnácti letech ve vězení se Julian Kaye snaží vyrovnat se svou minulostí gigola, když je zproštěn obvinění z neprávem spáchané vraždy. Jon Bernthal v netradiční roli, od scénáristy a režiséra Ray Donovana.

Dobrý boj

Foto: CBS TV Network

Ohromný finanční podvod zničí pověst mladé právničky a současně její kmotra přijde o úspory. Obě pak nastoupí do výtečné právnické firmy v Chicagu. Seriál je pokračováním Dobré manželky, která je rovněž k dispozici na SkyShowtime.

Let the Right One In

Po přeměně v upíra žije navždy 12letá Eleanor v úkrytu, zatímco její otec Mark se ze všech sil snaží poskytnout jí lidskou krev; avšak po deseti letech přežívání se vracejí domů do New Yorku a hledají lék.

Přítel rodiny

V roce 1974 Robert Berchtold, blízký přítel rodiny Brobergových, unese dvanáctiletou Janu Brobergovou. Poté, co byla dívka vrácena rodičům, ji v roce 1976, v jejích čtrnácti letech, unese znovu. Minisérie, která se skládá z devíti epizod, vychází ze skutečných událostí. Od tvůrce Hannibala.

Starosta Kingstownu

Kingstown je bezvýchodné kriminální městečko, ve kterém vládne tvrdá ruka zkorumpované policie. Seriál se zabývá tématy systémového rasismu, korupce a nerovnosti a přináší drsný pohled na snahu o nastolení pořádku a spravedlnosti ve městě, které nemá ani jedno, ani druhé. Jeremy Renner v hlavní roli.

Proč ženy zabíjí

V tomto temném komediálním dramatu vystupují tři ženy z různých dekád, které žijí ve stejném době a zažívají manželské neshody. Žena v domácnosti v 60. letech, dáma v 80. letech a právnička v roce 2019. Humor, zvraty, každý si v této seriálové pecce najde to své.

Super Pumped: Válka o Uber

Zakladatel a generální ředitel Uberu Travis Kalanick proměnil svůj startup na sdílení jízd v kolos s mnohamiliardovým obratem, než byl v představenstvu sesazen. V seriálu od tvůrců Miliardy hraje Joseph Gordon-Levitt.

Smilf

Svobodná matka Bridgette se snaží najít cestu životem s velice netradiční rodinou; je inteligentní, jedná zkratkovitě a bojuje s penězi, potýká se s problémy mateřství, spolu-rodičovství a sexuality.

Nabídka

Dosud nezveřejněné zážitky oscarového producenta Ala Ruddyho z natáčení kultovního filmu Kmotr z roku 1972, který Francis Ford Coppola režíroval a adaptoval společně s Mariem Puzem. Desetidílná minisérie, ve které hrají Miles Teller nebo Juno Temple.

Útěk z vězení v Dannemoře

Seriál je inspirován útěkem z vězení v severní části New Yorku, k němuž došlo v létě roku 2015. Případ podivnější než fikce vedl k celostátnímu pátrání po dvou odsouzených vrazích, jimž pomohla uprchnout vdaná zaměstnankyně věznice.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také