Batman: Uvedení na HBO Max je již za rohem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Batman s tváří Roberta Pattinsona právě zachraňuje Gotham v kinech, už brzy ho ale uvidíme na službě HBO Max. Ta se dočkala spuštění v Česku a na Slovensku tento týden v úterý, když nahradila HBO GO.

Česká verze HBO Max už druhý den streamuje na plné obrátky, toho největšího lákadla se diváci ale dočkají v druhé polovině dubna. Nejdříve 19.4. totiž dorazí do nabídky očekávaný snímek Batman režiséra Matta Reevese, ve kterém si titulní roli zahrál Robert Pattinson. Film zatím doprovází nadšené ohlasy a nejinak ho hodnotíme v naší obsáhlé recenzi. Batman, stejně jako několik dalších vybraných titulů v nabídce (převážně loňské filmy, které měly premiéry na Max souběžně s americkými kiny), bude k přehrání v rozlišení 4k.

HBO Max je americká streamovací služba, kterou vlastní společnost WarnerMedia. Nasazení titulů studia Warner Bros. je tak logickým krokem, nicméně současný katalog zatím úplně nenaplňuje očekávání předplatitelů. Chybí třeba loňský Sebevražedný oddíl, Batmani s Michaelem Keatonem, staří Supermani a spousta dalších filmů a seriálů na motivy DC Comics. HBO Max však na sociálních sítích diváky uklidňuje, že nahrávání titulů nadále pokračuje.

Už dříve společnost WarnerMedia nastínila, že filmy z produkce Warner Bros. poputují na HBO Max 45 dní od své premiéry v kinech (to právě odpovídá uvedení Batmana v druhé polovině dubna).

Foto: Warner Bros.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také