29 filmů a seriálů, které dorazí na Netflix tento týden

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Hned zkraje listopadu čeká předplatitele Netflixu pořádná nálož novinek. Dorazí další české a divácky úspěšné snímky jako Chlap na střídačku nebo Štěstí je krásná věc, na své si přijdou i milovníci hororu. Jejich nabídku rozšíří The Prodigy a několik starších, méně známých kousků, na prázdno pochopitelně nevyjdou ani Netflix originály. Premiérou týdne je western Tím tvrdší je pád s Idrisem Elbou, seriáloví nadšenci se navíc dočkají třetí řady Narcos: Mexiko.

Clausovi

Julesovi zničehonic onemocní děda a hrozí, že by mohla zaniknout kouzelná rodinná tradice. Jules sice nesnáší Vánoce, ale teď už je může zachránit jenom on. (1. listopadu)

Deštivý den v New Yorku

Pár vysokoškoláků vyrazí v rámci studijního úkolu do New Yorku a myslí si na romantický víkend. Tamní „velký svět“ ale převrátí jejich plány vzhůru nohama. (1. listopadu)

Chlap na střídačku

Zuzana jednoho dne zjistí, že její manžel to už dlouho táhne s jinou. Svojí sokyni proto navrhne, že by se o něj mohly podělit. (1. listopadu)


Pohádkář

Policejní kapitán Rott odhalí při vyšetřování milostný trojúhelník dvou žen a muže. Ten vedl dvojí život, aby mohl být s oběma. (1. listopadu)

Sopranistky

Devadesátá léta jsou v plném proudu a pro studentky skotské katolické školy znamená cesta na pěveckou soutěž v Edinburghu příležitost se pořádně odvázat. (1. listopadu)

Štěstí je krásná věc

Výhra v loterii otevře Čendovi a Janě dveře k pohádkovému životu. Naruší ale jejich láskyplný vztah a přiláká nové, nechtěné přátele. (1. listopadu)


The Prodigy

Proč se její geniální synek najednou chová tak divně? Tady něco nehraje a ona tomu musí přijít na kloub. (1. listopadu)

Ženská pomsta

Tři zhrzené manželky se na skupinové terapii rozhodnou společně zničit životy a kariéry svých sobeckých a nevěrných manželů. (1. listopadu)

Blue Story

Válka gangů v jižním Londýně rozdělí dlouholeté kamarády. Oceněné kriminální drama, ve kterém jeho scénárista a režisér rapuje v roli sboru jako ve starověkém divadle. (1. listopadu)

Božský Oak

Manažerka hudební skupiny se musí vyrovnat se ztrátou milovaného bratra a napadne ji, jestli se náhodou nepřevtělil do zázračného malého kytaristy. (2. listopadu)


Utajený tábor: Nacističtí zajatci v Americe

Foto: Netflix

Krátký animovaný film, ve kterém veteráni druhé světové války promluví o tajném vojenském táboře nedaleko Washingtonu, kde židovští vojáci vyslýchali nacistické zajatce. (2. listopadu)

Děs (1971)

Hlídačce pocuchá nervy pár děsivých událostí a taky návrat biologického otce jejího svěřence, kterého propustili z psychiatrie. (3. listopadu)

Krváček (1990)

Těhotná holka od cirkusu musí zabíjet, aby nakrmila embryo ve svém těle. Žije v něm totiž nenasytný parazit, který se živí lidskou krví. (3. listopadu)

Mistři podvodu

Foto: Netflix

Dokument o vzestupu a pádu podvodníků, kteří zneužili systém kvót Evropské unie na produkci uhlíku a pořádně si namastili kapsu. A pak se pustili jeden do druhého. (3. listopadu)

Rodinný život

Ve strhujícím dramatu na pozadí Anglie 70. let přijde mladá žena skoro o zdraví i rozum kvůli potratu, do kterého ji tlačí přísní rodiče. (3. listopadu)

S.O.S. Titanic

Cestující na palubě Titaniku navazují přátelské i milostné vztahy. Vzrušující plavba se ale po srážce s ledovcem promění v noční můru. Dramatizace s hvězdným obsazením. (3. listopadu)

Tím tvrdší je pád

Nat Love je psanec a chystá pomstu. Se svými lidmi vyráží sejmout nepřítele, zločineckého bosse Rufuse Bucka, který se zrovna dostal na svobodu. (3. listopadu)

Výjimeční přátelé

Spisovatel Lloyd Vogel se spřátelí se slavným moderátorem dětského televizního pořadu Fredem Rogersem a snaží se překonat trauma z minulosti. (3. listopadu)

Amina: Bojovnice

V 16. století musí Amina využít svoje velitelské schopnosti a bojovou taktiku, aby ubránila rodinné království Zazzau, dnes známé jako Zaria v Nigérii. Podle skutečnosti. (4. listopadu)

Hon na vrahy

Seriál o skutečných zločinech, ve kterém vyšetřovatelé případů nechvalně známých sériových vrahů odhalují děsivé detaily svojí náročné práce. (4. listopadu)

Big Mouth – 5. řada

Životy dospívajících kamarádů se převrátí vzhůru nohama, jakmile udeří puberta a její zázraky i hrůzy. Ztřeštěná komedie od kámošů Nicka Krolla a Andrewa Goldberga. (5. listopadu)

Glória – 1. řada

Je rok 1968, zuří studená válka a v portugalském Glória do Ribatejo, plném špionů, lží a tajemství, rozehrává technik rádia Svobodná Evropa hru na všechny strany. (5. listopadu)

Kde je Marta? – minisérie

Foto: Netflix

Zmizení mladé Marty del Castillo vzbudilo rozruch po celém Španělsku. Její příbuzní a kamarádi, policisti a další promluví o tomhle dosud nevyřešeném případu. (5. listopadu)

Klub Istanbul – 1. část

V kosmopolitním Istanbulu padesátých let pracuje žena se složitou minulostí v nočním klubu a snaží se přitom pomoct vzpurné dceři, kterou nemohla vychovat. (5. listopadu)

Milostná past

Spisovatelka z LA si na online seznamce vyhlédne ideálního partnera. Na Vánoce ho pak vyrazí překvapit na druhý konec Ameriky, ale zjistí, že všechno je úplně jinak. (5. listopadu)

Narcos: Mexiko – 3. řada

Nová ostrá sága Narcos zachycuje skutečný příběh vzestupu kartelu ve městě Guadalajara a zrod války proti drogám v Mexiku osmdesátých let. (5. listopadu)

Nečekaný vrah – minisérie

Hraný seriál o muži, který tvrdil, že byl svědkem vraždy švédského premiéra Olofa Palmeho. Co když ho ale zabil právě on? (5. listopadu)

Nemohli jsme dospět

Žádost o přátelství na sociální síti vyvolá v nepříliš úspěšném čtyřicátníkovi vzpomínky na nenaplněné naděje a sny. A taky na vztahy, kterými prošel od 90. let. (5. listopadu)

Yaro, kde jsi?

Odhodlaná státní zástupkyně se ponoří do případu pohřešované třináctileté holky a při pátrání po tom, co se opravdu stalo, zajde až do extrému. Podle skutečného případu. (5. listopadu)

Pokračuj na přehled novinek Netflixu z minulého týdne

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také