30 nejsledovanějších filmů a seriálů na Netflixu 39. týdne

Foto: Mizerové navždy (Sony Pictures), Hra na oliheň (Netflix), Služka (Netflix)

Krvavý hit, o kterém se teď mluví všude, Hra na oliheň v čele sledovanosti seriálů, filmovému žebříčku vládne My Little Pony.

15 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku (39. týden)

Animák My Little Pony překvapivě nejsledovanějším filmem týdne, v těsném závěsu dokument o zpěvačce Britney Spears. Třetí příčku tentokrát bere podprůměrný thriller Vpád. Mezi nejsledovanější patnáctkou nechybí ani Schumacher, třetí Mizerové, Hobit nebo horká novinka Viník, remake dánského Tísňového volání.

15. Kate
14. Takový normální kluk
13. Viník
12. Friendzone
11. Hobit: Neočekávaná cesta
10. Zní to jako láska
9. Podfukářky
8. Tajný život mazlíčků 2
7. Mizerové navždy
6. Nikdo nevyvázne živý

5. Schumacher

Dokument, který se pomocí exkluzivních rozhovorů a archivních záběrů pokouší vystihnout osobnost sedminásobného mistra světa ve formuli 1 Michaela Schumachera.

4. Špaček

Tragická ztráta, zahrada pod nadvládou drzého ptáka a manžel, který už neví, jak dál. S touhle ženou se teď život zrovna nemazlí.

3. Vpád

Manželský pár si pořídí vysněný dům. Po tragickém vloupání se ale otřesená žena pustí do pátrání a zjistí, že skutečné nebezpečí teprve přichází.

2. Britney vs. Spears

Novinářka Jenny Eliscu a dokumentaristka Erin Lee Carr díky exkluzivním rozhovorům a odkrývaným důkazům otevírají nový pohled na zápas Britney Spears o vlastní svobodu.

1. My Little Pony: Nová generace

Equestrie je sice rozdělená, ale tahle chytrá hrdinka je odhodlaná všechny přesvědčit o tom, že zemští poníci, pegasové a jednorožci by měli táhnout za jeden provaz.

15 nejsledovanějších seriálů na Netflixu v Česku (39. týden)

Seriál, o kterém se teď nejvíce mluví, jihokorejská Hra na oliheň, nejsledovanějším titulem týdne, následuje nová řada Sexuální výchovy, hororová Půlnoční mše, finále Lucifera a Papírového domu. Netflix navíc hlásí dvě výborné novinky Služka a Kaštánek, které pochopitelně nechybí ani v TOP patnáct.

15. Troufalky
14. Dobrý doktor
13. Zpátky v gangu
12. Služka
11. The Circle – USA
10. Riverdale
9. Sharkdog
8. Krev a voda
7. Kaštánek
6. Too Hot To Handle: Latinská Amerika

5. Papírový dům

Ve Španělské národní bance už banda strávila víc než 100 hodin a Profesor je v ohrožení. A aby toho nebylo málo, blíží se nový nepřítel – armáda.

4. Lucifer

Lucifer povýšil, ale fakt tu práci chce? Chloe se chystá pověsit odznak na hřebík a z Amenadiela bude policajt. Kdo ví, co dalšího se ještě semele.

3. Půlnoční mše

Příjezd charismatického mladého kněze spustí sérii úžasných zázraků i zlověstných záhad a rozdmýchá náboženský zápal zbytku místních, kteří zoufale chtějí v něco věřit.

2. Sexuální výchova

Nová ředitelka se snaží srovnat do latě neukázněné studenty na „škole sexu“, o které si už cvrlikají i vrabci na střeše. Otis nechce, aby se provalily jeho tajné pletky.

1. Hra na oliheň

Stovky hráčů na mizině přijmou zvláštní pozvánku na dětskou hru. Uvnitř na ně čeká lákavá cena, ale může je stát život.

Pokračuj na nejsledovanější filmy a seriály minulého týdne