15 originálů Netflix, které dorazí v říjnu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix v říjnu uvede méně atraktivních novinek, než tomu bylo třeba v září, to ale neznamená, že by nebylo z čeho vybírat. Dorazí Viník s Jakem Gyllenhaalem (remake dánského Tísňového volání), teen vyvražďovačka Máš někoho doma, nová řada dokumentárního seriálu Filmy našeho dětství, další zajímavá jihokorejská novinka Modrá až na kost, covidová komedie Zásek a hlavně Armáda lupičů, prequl Armády mrtvých odehrávající se v Praze.

Viník

Utrápený policejní detektiv přeložený na tísňovou linku se snaží zachránit zoufalou volající. Pravda se ale postupně prodírá na povrch a přichází čas zúčtování. (1. října)

Služka – 1. řada

Mladá matka uteče od násilnického partnera, a aby sobě i svému dítěti zařídila lepší budoucnost, začne pracovat jako uklízečka. (1. října)

Drsná čtvrť – 4. řada

Nástup na střední školu otestuje přátelství čtyř chytrých, vtipných a praktických teenagerů z drsné čtvrti Los Angeles. (4. října)

Skrytá tvář sportu – 1. řada

Dokumentární seriál o propojení zločinu a sportu, který rozebírá mezinárodní skandály z pohledu očitých svědků. (6. října)

Máš někoho doma

Makani a její kamarádi z Osborneské střední se snaží zjistit, kdo jde po krku studentům a odhaluje jejich největší tajemství. Jinak totiž zabíjení nepřestane. (6. října)

Muž v domácnosti – nové epizody

Legendární Tacu z japonské mafie jakuzy, přezdívaný Nesmrtelný drak, kdysi zmizel z podsvětí. Teď se ale vrací jako naprosto oddaný muž v domácnosti. (7. října)

Bright: Duše samuraje

V Japonsku zrovna začala éra Meidži, ale tenhle ronin má jiné starosti. Musí totiž spojit síly s orčím zabijákem a zkusit zachránit elfí sirotu před společným nepřítelem. (12. října)

Filmy našeho dětství – 3. řada

Foto: Netflix

U těchhle kasovních trháků jsme společně užili spoustu zábavy. Seznamte se s herci, režiséry a dalšími lidmi ze zákulisí, kteří je pro vás natočili. (12. října)

Modrá až na kost – 1. řada

Zavraždili jí otce a ona se chce pomstít. Obrátí se proto na mocného bosse podsvětí a pod jeho vedením se dá k policii. (15. října)

TY – 3. řada

Nebezpečně okouzlující a nesmírně posedlý mladík je ochotný udělat naprosto cokoliv, aby se vetřel do života osob, které ho fascinují. (15. října)

Zásek

Během pandemie platí v Paříži přísný lockdown a potrhlí obyvatelé jednoho činžáku si musí zvyknout na nový život. A taky jeden na druhého. (20. října)

Maya a tři bojovníci

Odvážná princezna se srdcem bojovnice se vydá naplnit dávné proroctví a zachránit lidstvo před hněvem pomstychtivých bohů. (22. října)

Zámek a klíč – 2. řada

Tři sourozenci s mámou se po otcově vraždě nastěhují na jeho rodové sídlo. Objeví kouzelné klíče, které odemykají nové schopnosti – a tajemství. (22. října)

Zabiják v pláštěnce: Past na korejského predátora – 1. řada

Foto: Netflix

Na začátku roku 2000 ubíjel Yoo Young-chul své oběti k smrti a naháněl strach po celém Soulu. Tento dokumentární seriál vypráví o pátrání po sériovém vrahovi. (22. října)

Armáda lupičů

V tomhle prequelu k Armádě mrtvých přemluví tajemná žena bankovního úředníka Dietera, aby její partě pomohl vyloupit tři legendární sejfy různě po Evropě. (29. října)

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také