30 nejsledovanějších titulů na Netflixu 38. týdne

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Pocta Michaela Schumachera a nová řada Sexuální výchovy nejsledovanějšími tituly Netflixu tohoto týdne. Přední pozice i pro opěvovanou Hru na oliheň.

16 nejsledovanějších filmů na Netflixu v Česku (38. týden)

Dokument Schumacher o legendě F1 v čele sledovanosti, na druhé pozici fantasy pro celou rodinu Strašidelné příběhy na dobrou noc. Třetí příčka patří akční Kate. Mezi první patnáctkou se objevují i třetí Mizerové, Revenant s DiCapriem, chválená Severní Marseilles nebo další horká novinka z dílny Netflixu, Špaček.

16. Špaček
15. REVENANT Zmrtvýchvstání
14. Tut Tut autíčko Otík: Kristýnka za volantem
13. Tajný život mazlíčků
12. My Little Pony: Nová generace
11. Život po večírku
10. Otec, který pohnul horou
9. Mizerové navždy
8. Podfukářky
7. Severní Marseilles
6. Takový normální kluk

5. Vpád

Manželský pár si pořídí vysněný dům. Po tragickém vloupání se ale otřesená žena pustí do pátrání a zjistí, že skutečné nebezpečí teprve přichází.

4. Tajný život mazlíčků 2

Psí kamarádi Duke a Max se seznámí s novým člověčím přírůstkem do rodiny a zvykají si na život na farmě. Jejich zvířecí parťáci pak ve městě řeší další krizové situace.

3. Kate

Bez milosti zabíjela v Tokiu, ale při poslední misi jí podstrčili jed. Teď má necelých 24 hodin na to, aby zjistila, kdo si objednal její smrt, a pomstila se.

2. Strašidelné příběhy na dobrou noc

Alex má strašidelné historky rád, ale teď je musí tahat z rukávu každou noc – jinak zůstane i s novou kámoškou navěky uvězněný v kouzelném sídle zlé čarodějky.

1. Schumacher

Dokument, který se pomocí exkluzivních rozhovorů a archivních záběrů pokouší vystihnout osobnost sedminásobného mistra světa ve formuli 1 Michaela Schumachera.

14 nejsledovanějších seriálů na Netflixu v Česku (38. týden)

Třetí řada Sexuální výchovy ovládla seriálovou část Netflixu, v těsném závěsu skvělá jihokorejská Hra na oliheň. Třetí a čtvrtá příčka pro finále Lucifera a Papírový dům. V žebříčku nechybí ani hororová novinka Půlnoční mše, vypůjčený krimi seriál Pád nebo stále populární Dobrý doktor.

14. Krev a voda
13. Clickbait
12. Půlnoční mše
11. Dobrý doktor
10. Riverdale
9. The Circle – USA
8. Zlomové okamžiky: 11. září a válka proti terorismu
7. Pád
6. Sharkdog

5. Too Hot To Handle: Latinská Amerika

Nezadaní z Latinské Ameriky a Španělska musí v téhle reality show zapomenout na sex. Odměna za zdrženlivost je ale krásných 100 tisíc dolarů.

4. Papírový dům

Ve Španělské národní bance už banda strávila víc než 100 hodin a Profesor je v ohrožení. A aby toho nebylo málo, blíží se nový nepřítel – armáda.

3. Lucifer

Lucifer povýšil, ale fakt tu práci chce? Chloe se chystá pověsit odznak na hřebík a z Amenadiela bude policajt. Kdo ví, co dalšího se ještě semele.

2. Hra na oliheň

Stovky hráčů na mizině přijmou zvláštní pozvánku na dětskou hru. Uvnitř na ně čeká lákavá cena, ale může je stát život.

1. Sexuální výchova

Nová ředitelka se snaží srovnat do latě neukázněné studenty na „škole sexu“, o které si už cvrlikají i vrabci na střeše. Otis nechce, aby se provalily jeho tajné pletky.

Pokračuj na nejsledovanější filmy a seriálu na Netflixu z minulého týdne

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také