5 posledních filmů na Netflixu s českým dabingem

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Za poslední týden se na Netflixu objevilo celkem pět nově uvedených filmů s českým dabingem. Manka z originální tvorby Netflixu doprovodily celkem zajímavé tituly. Velkou pozornost určitě upoutají Rohy s Danielem Radcliffem nebo chválená německá komedie Bez věcí nad věcí.

Bez věcí nad věcí

Nejlepší kámoši Paul a Toni se kvůli sázce na sto dní vzdají všeho, co mají. A teprve pak zjistí, že to nejlepší, co nám život dává, rozhodně nejsou nejrůznější krámy. Milá komedie o minimalismu, ve které si zahrál i její scénárista a režisér Florian David Fitz (Ježíš mě miluje).

Který je ten pravý?

Čerstvě opuštěná čtyřicátnice se dvěma dětmi u sebe ubytuje tři mladé filmaře. Nový nekonvenční život jí ale zkomplikuje manžel, který se k ní rozhodne vrátit. Romantická komedie s Reese Witherspoon.

Mank

Hollywood 30. let vypadá úplně jinak, když se na něj podíváte očima sarkastického scénáristy a alkoholika H. J. Mankiewicze, který právě dokončuje svého „Občana Kanea“. Ve filmu Davida Finchera (Zmizelá, Sedm) hrají Gary Oldman, Amanda Seyfried a Lily Collins.

Rohy

Ig Perish, který je obviněn z vraždy, se jednoho dne probudí a zjistí, že mu na hlavě vyrašily rohy – a ty nutí všechny kolem, aby se mu svěřili se svými hříchy. Daniel Radcliffe v jedné ze svých nejvýraznějších rolí po Harrym Potterovi.

Tajemství: Odvaha snít

Vdova, která má problémů až nad hlavu, potkává okouzlujícího profesora. Ten pro ni má zprávu, která jí může změnit život, ale zatím si ji nechává pro sebe. Katie Holmes v průměrném dramatu, který měl českou premiéru na Netflixu.

Pokračuj na minulý přehled nově uvedených filmů s dabingem

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také