Kde najdu film Avengers: Infinity War online

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Avengers: Infinity War je velkolepá marvelovka, kterou můžete sledovat online hned na několika streamovacích službách. Dopřejte si Avengers online v té nejlepší možné kvalitě.

Film Avengers: Infinity War je online přímo zde

Avengers: Infinity War jsou aktuálně dostupní online na několika streamovacích službách. Hledat online je můžete předně na HBO GO, iTunes a Rakuten. Pokud na některých službách již nejsou, doporučujeme zavítat na Netflix, O2TV, Vodafone TV nebo si počkat, dokud nebude videotéka Disney+ dostupná v Česku. Na Google Play jsou online bez českých titulků.

Nejlépe hodnocený film studia Marvel je první částí velkolepé dvojdílné podívané. Film je již 19. dílem série filmů, která je označována pod názvem Marvel Cinematic Universe (MCU). Avengers: Infinity War, stejně jako ostatní marvelovky, spadají pod giganta zábavního průmyslu jménem Disney. Avengers: Infinity War online jsou již od listopadu 2018.

Snímek Avengers: Infinity War završuje neuvěřitelnou desetiletou cestu filmovým světem studia Marvel a přináší na stříbrná plátna nejsmrtonosnější a nejultimátnější válku všech dob. Avengers a jejich superhrdinští spojenci musí riskovat úplně vše a pokusit se porazit mocného Thanose dřív, než jeho bleskový útok, provázený ničením a zkázou, zničí vesmír jednou provždy.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také