Thor: Love and Thunder: Do rozjetého vlaku nastupuje další Batman

Přečtěte si

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Recenze: Richard Jewell jako Eastwoodův povedený hon na tlustého (anti)hrdinu

Nový snímek světoznámého režiséra a legendy světového filmu, téměř devadesátiletého Clinta Eastwooda, vypráví příběh Richarda Jewella, člena ochranky letních...

Recenze: Králíček Jojo – Silně dojímající válečná satira

Novozélandský režisér, komik a herec Taika Waititi je bezesporu jedním z nejzajímavějších tvůrců, který se od indie komedie Co...

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

Představitel Batmana z obecně nejlépe hodnocené série s tímto hrdinou od režiséra Chritophera Nolana pravděpodobně ztvární jednu z rolí v nové sólovce Thora! Christian Bale patří k dlouhodobě nejvýraznějším hercům současného Hollywoodu. V poslední době zazářil kupříkladu ve výborném dramatu ze závodního prostředí – Le Mans ’66Jak se to tedy má s jeho vstupem do komiksového MCU?

Snímek Thor: Love and Thunder bude stejně jako poslední filmové dobrodružství boha hromu režírovat Taika Waititi. Můžeme se tak bezesporu těšit na smršť humoru a odlehčených scén, ale také pojetí, které se s Thorem Odinsonem nebojí slušně zamávat. Jako jedna ze zásadních postav se tu představí Natalie Portman v roli staré známé – Thorovy lásky Jane Fosterové, jež se zde stejně jako v komiksu ukáže být hodna kladiva Mjolnir a stane se tak ženským Thorem. Vrátí se také Tessa Thompson v roli Valkyrie a samozřejmě Chris Hemsworth v roli titulní. Více o tom, co zatím o tomto (a dalších) filmových projektech víme, se můžete dočíst zde.

Bude to tak opět film, jenž se nebude bát převracet naruby status quo. Magazín Collider jako první informoval o tom, že Christian Bale jedná s Marvel Studios o roli v tomto projektu. Oscarový herec tak obohatí marvelovské portofolio slavných tváří. Zajímavý je také fakt, že se jedná o již druhého představitele Batmana, který si zahraje v MCU (prvním byl Michael Keaton jako Vulture ve Spider-Man: Homecoming).

Samozřejmě se hned strhla debata ohledně toho, jakou roli známý britský herec ve snímku ztvární. Padla třeba už jména jako ďábelský záporák Mephisto (který by třeba Thorovi mohl dát podepsat smlouvičku o znovuzrození Asgardu), severský bůh Balder the Brave, nebo Beta Ray Bill, což je vesmírný válečník, jenž získal prakticky totožné schopnosti a zbroj, jaké má Thor. Může z toho být cokoli, podobně jako tomu ale bylo s obsazením Matta Damona v Ragnaroku – kde se jednalo o roli drobnější a humornou. Tak uvidíme, co z toho bude. Thor: Love and Thunder by měl jít do kin v listopadu 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také