Sandra Bullock míří zpět na Netflix. Tentokrát jako vězeňkyně

Přečtěte si

Rychle a zběsile 9: Seznamte se s Torettovou rodinou v minutovém teaseru

Nic není důležitějšího, než rodina. Slova, kterými mudruje Vin Diesel už téměř dvě dekády, slyšíme i v prvním teaseru...

V síti: Hon sexuálních predátorů začíná. Dění v traileru se nechce ani věřit

V novém traileru, už teď hojně probíraného dokumentu V síti, se ale dějí věci... 3 herečky, 3 pokojíčky, 10 dní...

Justice League Dark: Co chystají DC a Abramsův Bad Robot?

Zejména díky studiu Bad Robot producenta J.J. Abramse se u Warner Bros. a DC chystá řada nových projektů, založených...

Autor

Martin Pevný
Martin Pevný
šédredaktor

Po úspěchu v Bird Box bude herečka Sandra Bullock s Netflixem znovu spolupracovat. Přestože název nového filmu ještě není znám, jedná se o příběh ženy Ruth Slaterové, která je po výkonu trestu propuštěna z vězení.

Vrací se tak do svého rodného města, ale zdejší komunita ji zavrhne za její minulé hříchy. Když si uvědomí, že s ní ani jedna z jejich rodin nezachází jinak, tak začne pátrat po své sestře, kterou musela v minulosti opustit.

Film bude režírovat německá režisérka Nora Fingscheidt. Letos se proslavila dramatem Narušitel systému, který získal prestižní cenu – Stříbrného medvěda na Berlinale.

Scénář k filmu napsal Christopher McQuarrie, který v roce 1996 získal Oscara za nejlepší původní scénář ke snímku Obvyklí podezřelí. A v posledních letech byl známý jako režisér a scenárista posledních dvou filmů franšízi Mission Impossible a podílel se také na scénáři připravovaného akčňáku Top Gun: Maverick. Jeho scénář pro film se Sandrou Bullock je založen na britském televizním seriálu Unforgiven, kde Ruth Slaterová je propuštěna po 15 letech z vězení za zabití dvou policajtů.

Zajímavost: Bird Box, hororový thriller, kde Sandra Bullock poprvé spolupracovala s Netflixem, byl nesmírně sledovaný. Tato streamovací služba uvedla, že během prvních čtyř týdnů dosáhl tento snímek přes 80 milionů shlédnutí, čímž překonal historický rekord této stanice.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také