Top Gun: Maverick: Pokračování kultovní akční jízdy má trailer

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Tom Cruise se vrací k jedné ze svých nejikoničtějších rolí. Top Gun vyprávěl romantický příběh s dramatickou linkou a soustředil se okolo mladých vojenských pilotů. Nový trailer na očekávané pokračování s podtitulem Maverick toho sice mnoho neprozrazuje, přesto rozhodně stojí za to a nese se v až nostalgickém tónu!

V dlouho očekávaném sequelu od studia Paramount Pictures se znovu setkáváme s Tomem Cruisem v roli Peta „Mavericka“ Mitchella v režii Josepha Kosinskiho a po produkčním dohledem Jerryho Bruckmeiera. Za zmínku též stojí, že na scénáři se mi jiné podílel i Christopher McQuarrie, kterého znají zejména fanoušci série Mission Impossible.

Krom Cruise se vrátí i Val Kilmer. V dalších rolích se představí Jennifer Connelly, Miles Teller, Jon Hamm, Lewis Pullman, Monica Barbaro, Glen Powell, Manny Jacinto, Thomasin McKenzie, Ed Harris, Charles Parnell, Jay Ellis, Raymond Lee, Bashir Salahuddin, Danny Ramirez, Jake Picking, a další.

Film má premiéru 16.7. 2020.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také