Duchařské horory už nejsou tím trendem, jakým byly kdysi, tím pádem v poslední době vzniká více a více originálních námětů, které jsou následně převedeny na plátna kin. Jedním z nich je i Bird Box se Sandrou Bullock v hlavní roli.

Jestli se vám líbilo květnové Tiché místo, jste tu správně. Avšak tentokrát si tu nebudeme hrát na bobříka mlčení, nýbrž na slepou bábu. Svět zužuje apokalypsa a venku číhá cosi neznámého, co může kohokoliv přivést do hrobu. Naši hlavní hrdinové se vydávají na nebezpečnou túru podél řeky, za účelem nalezení bezpečné oblasti, kde by mohli žít jako dřív. Pokud budou spatřeni, čeká je smrt, a tak jsou hrdinové nuceni celou cestu podniknout se zakrytýma očima. Jejich alarmující záchranou mohou být ptáci, kteří pociťují nedaleké nebezpečí.

Loading...
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here