Další Homecoming? Sony a Marvel se dohodli na třetím Spider-Manovi

Přečtěte si

Nejlepší komedie tohoto léta najdete v kině i na internetu

Letní filmová sezóna zůstává ve stínu pandemie, důvody k smíchu ale rozhodně budou. Na skvělé komedie můžete vyrazit nejen...

Spider-Man: Filmy pavoučího muže seřazeny od nejhorších po nejlepší

Není to tak dávno, co začaly přípravy pokračování Paralelních světů, skvělého animáku, ve kterém jsme se střetli hned s...

Nejlepší seriálové novinky od začátku roku 2020

Zatímco svět filmu letos ještě pořád trpí, seriálům a minisériím se daří náramně. Nových seriálů bylo uvedeno snad rekordní...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

Poslední týdny hýbaly komiksovým a filmovým světem zejména neshody, týkající se populárního pavoučího lezce a s tím i spojená jeho filmová budoucnost, která by mohla zahrnovat i vznikající Spider-Verse, které tak nějak odstartoval první Venom. Nakonec to vypadá, že se Sony s Marvel Studios (Disneym) nakonec dohodli. Jak to tedy se třetím filmem s Tomem Hollandem jakožto Peterem Parkerem bude?

Oficiálně bylo oznámeno, že šéf studia Kevin Feige, a tedy Marvel Studios budou další snímek se Spideym produkovat. Součástí nové dohody je i Spider-Manův čtvrtý film. V tom by se mimochodem mělo konečně vůbec poprvé ve filmu objevit uskupení záporáků pod názvem Sinister Six. Ta byla naťuknuta v potitulkovce Homecomingu a od té doby fanoušci spekulují, kdy se ve filmovém zpracování objeví.

Feige k tomuto řekl, že je nadšen, že Spideyho cesta v MCU bude pokračovat a že on i všichni ostatní v Marvel Studios mají radost, že na něm mohou nadále pracovat. Spider-Man je dle něj velká ikona, jejíž příběh oslovuje publikum všeho věku napříč světem. Důležité také je, že také zmínil toto:

„Je také jediným hrdinou se superschopností, který bude přecházet mezi universy. Jelikož Sony bude nadále vyvíjet jejich vlastní Spider-Verse, nikdy nevíte, co budoucnost přinese.“

Další detaily ohledně dohody nebyly zveřejněny. Nicméně i tak to jsou skvělé zprávy, že Sony s Marvelem budou nadále spolupracovat na dobrodružstvích tohoto superhrdiny. Zatím smluvené projekty by prý měly zahrnovat další sólo film a snímek, v němž se Peter Parker objeví. Ale to se ještě může změnit.

Každopádně, pokud to jsou poslední projekty, dává to Marvelu alespoň čas uzavřít hrdinův příběh v rámci MCU, pokud by eventuelně měl definitivně přejít k Sony.

Třetí sólový film pavoučího lezce by měl mít premiéru v červenci 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také