Další Homecoming? Sony a Marvel se dohodli na třetím Spider-Manovi

Přečtěte si

Mulan: Statečná dcera chrání rodinu a vyráží do boje v epickém traileru

Mulan přichází v dalším traileru, a nutno si přiznat, že takhle velkolepě ještě žádná hraná předělávka klasických disneyovek nevypadala. Když...

Není čas zemřít: Rami Malek čelí Bondovi v očekávaném traileru!

James Bond se vrací ve snímku Není čas zemřít režiséra Caryho Joji Fukunagy, tvůrce úspěšného seriálu Temný případ. Trailer,...

Black Widow: Špiónka z řad Avengers v působivém traileru

Trailer na marvelovský prequel Black Widow konečně dorazil! Připravte se na pořádnou nálož akce, herecké hvězdy v netradičních rolích...

Autor

Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

Poslední týdny hýbaly komiksovým a filmovým světem zejména neshody, týkající se populárního pavoučího lezce a s tím i spojená jeho filmová budoucnost, která by mohla zahrnovat i vznikající Spider-Verse, které tak nějak odstartoval první Venom. Nakonec to vypadá, že se Sony s Marvel Studios (Disneym) nakonec dohodli. Jak to tedy se třetím filmem s Tomem Hollandem jakožto Peterem Parkerem bude?

Oficiálně bylo oznámeno, že šéf studia Kevin Feige, a tedy Marvel Studios budou další snímek se Spideym produkovat. Součástí nové dohody je i Spider-Manův čtvrtý film. V tom by se mimochodem mělo konečně vůbec poprvé ve filmu objevit uskupení záporáků pod názvem Sinister Six. Ta byla naťuknuta v potitulkovce Homecomingu a od té doby fanoušci spekulují, kdy se ve filmovém zpracování objeví.

Feige k tomuto řekl, že je nadšen, že Spideyho cesta v MCU bude pokračovat a že on i všichni ostatní v Marvel Studios mají radost, že na něm mohou nadále pracovat. Spider-Man je dle něj velká ikona, jejíž příběh oslovuje publikum všeho věku napříč světem. Důležité také je, že také zmínil toto:

“Je také jediným hrdinou se superschopností, který bude přecházet mezi universy. Jelikož Sony bude nadále vyvíjet jejich vlastní Spider-Verse, nikdy nevíte, co budoucnost přinese.”

Další detaily ohledně dohody nebyly zveřejněny. Nicméně i tak to jsou skvělé zprávy, že Sony s Marvelem budou nadále spolupracovat na dobrodružstvích tohoto superhrdiny. Zatím smluvené projekty by prý měly zahrnovat další sólo film a snímek, v němž se Peter Parker objeví. Ale to se ještě může změnit.

Každopádně, pokud to jsou poslední projekty, dává to Marvelu alespoň čas uzavřít hrdinův příběh v rámci MCU, pokud by eventuelně měl definitivně přejít k Sony.

Třetí sólový film pavoučího lezce by měl mít premiéru v červenci 2021.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také