Fanoušci chtějí obsadit Macaulaye Culkina do role Jokera

Přečtěte si

Disney+ odhalil svou budoucí nabídku. Je obrovská

S nárůstem popularity streamovacích služeb začínají kromě Netflixu či HBO do tohoto relativně nového oboru fušovat i další společnosti....

Recenze: Stehlík se ztrácí v pavučině retrospektiv, zato zaujme vizuálem

Filmové drama Stehlík na motivy veleúspěšné stejnojmenné knihy autorky Donny Tartt, oceněné Pulitzerovou cenou, vypráví ve dvou časových rovinách...

Jungle Cruise: Dwayne Johnson zažívá dobrodružství podle atrakce v Disneylandu

Jelikož byla nová Jumanji (ale i Cesta na tajuplný ostrov 2) až překvapivě úspěšným remakem, není divu že Dwayne...

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
zakladatel magazínu

Přípravy nového Batmana od Matta Reevese jsou v plném proudu a po obsazení titulní role se začíná šuškat, kdo by si měl zahrát po boku právě Roberta Pattinsona, nového Bruce Waynea.

The Batman, jak zní oficiální název snímku, pravděpodobně představí hned několik známých záporáků, o čemž jsme už několikrát psali. Nové zvěsti pak hovoří, že Warneři chystají další příchod Jokera. Jsou to sice zatím jen internetové fámy, ale začíná se mluvit, že do role by klidně mohl být obsazen Macaulay Culkin, dětská hvězda 90. let, známý jako Kevin ze Sám doma.

Internet na tyto drby zareagoval poměrně rychle. Fanoušci sešitů DC se této informace chytli a skutečně by Macaulaye Culkina rádi viděli v roli šíleného Jokera. Na Twitteru najdete vášnivé statusy, dokonce jsou k vidění i první fan arty, na kterých Macaulay Culkin vypadá opravdu skvěle.

Otázkou zůstává, zda je na dalším ztvárnění Jokera něco pravdy. Nedávno jsme totiž jednoho viděli v Sebevražedném oddílu a navíc se chystá snímek o jeho zrodu, nazvaný jednoduše Joker.

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také