Internetem nedávno proběhla zpráva o dvou hercích, vážně zvažovaných pro roli Temného rytíře. Náš článek si můžete přečíst zde. Jak tomu ale bude se zápornými postavami? Režisér Matt Reeves už dříve uvedl, že jeho Batman bude temnější, takřka noirový a bude se soustředit na detektivní činnost. Kdo se mu tedy postaví?

Nebude se troškařit. Což je trochu podivné při tom, jak komorním se snímek dosud jevil. Má se zde objevit skoro půl tuctu záporných postav! To už je slušná galérka záporáků. Jedním z nich má být právě mafiánský boss Oswald Cobblepot, přezdívaný Penguin. Dále se má objevit kočičí postava, je tedy jasné že půjde o zlodějku a někdy i Batmanovu femme fatale – Catwoman.

Dalšími potenciálními zlouny, jenž by se v ději mohli objevit, jsou Two-Face, Riddler a psychopat Victor Zsasz. Spekulovalo se také o tom, že by se ve filmu mohlo mnohé točit okolo Sovího tribunálu. Což by bylo dle mého skvělé, protože už jen komiks, v němž se tato organizace představila je jedním z nejlepších, co byly s Batmanem vytvořeny…

Z dalších záporáků byli zmíněni Deathstroke, Joker a Scarecrow. Reeves krom téměř noirového pojetí naznačil i inspiraci Alfredem Hitchcockem. Krom toho víme, že na titulní úlohu jsou momentálně ve hře dva herci – Robert Pattinson a Nicolas Hoult.

Tak či tak, přesné složení záporáků zatím není známo. Víme tedy jen, že jich nejspíš bude šest. Jaké nepřátele tohoto netopýřího bijce byste na plátně rádi viděli vy?

Loading...
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, dále seriál Doctor Who, a zarytou nenávistí vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase hraji hokej, čtu a zírám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here