Black Adam: Shazamův záporák s tváří Dwaynea Johnsona verbuje režiséra!

Přečtěte si

Autor

Tomáš Lesk
Tomáš Lesk
Jsem pisálek, snílek, knižní a filmový skoro-všežrout se slabostí pro tvorbu Quentina Tarantina, mimo jiné pak pro seriál Doctor Who. Mám zarytou nenávist vůči béčkovým slasherům a špatně použité třaslavé kameře. Ve volném čase píšu o filmech, komiksech a knihách, čtu a zírám.

O Dwayneu „The Rock“ Johnsonovi se už nějaký ten pátek mluví jako o představiteli Black Adama. S úspěchem sólovky superhrdiny Shazama to vypadá, že projekt konečně dostává zelenou a krom představitele hlavní role tak konečně získává i režiséra…

Bude jím s nejvyšší pravděpodobností Jaume Collet-Serra (za sebou má Orphan, Mělčiny, či Cizince ve vlaku), který s Johnsonem spolupracoval na rok 2020 chystané disneyovce Jungle Cruise. Ten se tedy nyní ujme chystaného projektu studií DC Comics a Warner Bros. Po dlouhých letech, kdy je herec do role obsazen, by se tak věci mohly začít hýbat správným směrem.

Více různých zdrojů již potvrdilo informaci, že Collet-Serra momentálně jedná s Warner Bros. o spolupráci a tedy ujmutí se Black Adama. Zřejmě jak Johnsonovi, tak studiu zaimponovaly režisérovy schopnosti během natáčení vysokorozpočtového Jungle Cruise. Za zmínku mimochodem stojí, že právě o tomto filmaři se před příchodem Jamese Gunna uvažovalo jako o adeptu k přidělení režie Sebevražedného oddílu 2. Takže se možná pro něj tak trochu uzavřel jistý kruh v rámci filmového universa DC.

Black Adam se měl původně objevit už ve výše zmíněném Shazam! jako hlavní záporák. K tomu jak víme nedošlo, a namísto něj se Marvelovi postavil Dr. Thaddeus Sivana s tváří Marka Stronga. Nakonec se totiž rozhodlo, že tento charakter si prostě zaslouží sólovku, než se postaví alter-egu Billyho Batsona.

Studia se na Black Adama mají nyní soustředit jako na jednu z hlavních priorit, neb v Shazamovi je vidět slušný potenciál. Ten sice nebyl žádným obřím hitem, nicméně při nižším rozpočtu sáhl celosvětově na částku 367 miliónů dolarů, což je velmi slušný výsledek. Není tedy důvod nepomýšlet na superhrdinovu budoucnost.

Dwayne Johnson se mimochodem za dobu, kdy je do role obsazen, stačil vypracovat mezi největší hvězdy Hollywoodu (je dokonce v poslední době na předních místech žebříčku nejlépe placených herců) a tak je jeho výskyt jedině výhrou a příslibem do budoucna.

Produkce filmu se ujmou Dany Garcia, Hiram Garcia a Beau Flynn. Black Adam zatím nemá stanovenou premiéru, nicméně do kin by mohl dorazit v rozmezí let 2021 – 2022.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také