Dwayne Johnson se stane Black Adamem

Přečtěte si

Autor

Daniel Birgus
Daniel Birgus
Jsem filmový fanoušek, který je žánrový všežravec. Svého diváckého ducha krmím psychologickými sondami i komiksovými akčními adaptacemi. Preferuji snímky od Wese Andersona, Quentina Tarantina, Seria Leoneho či Miloše Formana.

Jak se zdá, vzájemné oťukávání studia Warner Bros. a bývalého wrestlingového zápasníka vyvrcholilo obsazením „Skály“ do nadcházejícího komiksového snímku zachycujícího osudy Shazama.

Dwayne „The Rock“ Johnson je v současné době velmi populárním akčním hercem. O tom také svědčí fakt, že se podle časopisu Forbes umístil na prvním místě v žebříčku deseti herců, kteří si v loňském roce vydělali nejvíce. Na tento vrchol ho dostala především nekonečná série Rychle a zběsile, v jejichž posledních dvou dílech se objevil. Bylo tak jen otázkou času, kdy si hercovy popularity a případného marketingového potenciálu všimne i některé ze dvou hlavních studií stojících za vytvářením komiksových adaptací. A tak se skutečně stalo. Svalnatého herce ukořistilo pro své potřeby studio Warner Bros. Podle řady spekulací, které přiživoval sám herec, byla Johnsonovi nabídnuta jedna z rolí ve snímku Shazam, který uvidíme někdy v roce 2016.  Tyto spekulace byly ukončeny tento týden, kdy jsme se s konečnou platností dozvěděli, že si „The Rock“ nezahraje hlavního hrdinu Shazama, ale jeho hlavní nemesis- Black Adama.

the-rock

Shazam (Původně pojmenovaný Captain Marvel) je superhrdina s nezanedbatelnými magickými schopnostmi. Do podoby tohoto téměř neporazitelného spořádaného občana se přeměňuje mladý chlapec jménem Billy Batson pouhým vyslovením slova „Shazam“.  Je nadlidsky silný, rychlý, odolný, umí lítat a k tomu navíc ještě metá blesky. I přesto, že superhrdina vypadá dospěle, tak je to uvnitř stále chlapec, což se občas projevuje na jeho nevyzpytatelném a místy infantilním chování. Shazamovým největším trnem v oku je Black Adam. Ten byl před dávnými lety vybraným šampionem koncilu čarodějů, kteří ovládali veškerou magii na světě. Nově vybranému šampionovi však přidělené schopnosti přerostly přes hlavu a otrávily mu mysl. Black Adam se obrátil proti koncilu a stal se morálně pokřivenou bytostí, jejímž jediným cílem je ovládnout vše živé.

Na další informace obsahující například obsazení režisérského postu či role Shazama si však budeme muset počkat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také