Sarah Paulson stále neviděla Bird Box

Přečtěte si

Konec Spider-Mana, název 25. bondovky a zelená pro Matrix 4

V týdnu se děly zajímavé věci. Marvel se nedokázal dohodnout se Sony ohledně budoucnosti Spider-Mana, byl oznámen název další...

Tenkrát v Hollywoodu: Rozbor hravého a sofistikovaného Tarantina v životní formě

Tarantino je výrazný a sebejistý, ale i lehce kontroverzní tvůrce, přinejmenším co se politické nekorektnosti a užívání násilí jako...

Underwater: Podmořské běsnění monster s Kristen Stewart

Režisér William Eubank (Ztracen ve vesmíru, Signál z neznáma) se znovu pouští do žánru sci-fi ve snímku Underwater. Trailer...

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Z Bird Boxu, který přišel v podstatě zčistajasna, se stal hit závěru minulého roku a viděl jej vysoký počet diváků. Kdo z herců se doposud neodvážil na snímek podívat?

Bird Box se před vánočními svátky, konkrétně 21. prosince minulého roku, dostal na Netflix a od té doby jej viděla spousta lidí. V mnohých případech je často srovnáván taktéž s hororem z minulého roku Tiché místo, jak kvalitativně, tak i obsahově. Bird Box vypráví o Malorie, která se snaží dostat uprostřed post-apokalyptického světa z místa A do místa B. Celou cestu však musí podstoupit se dvěma dětmi a navíc se zavázanýma očima. Pokud totiž její oči spatří něco neznámého, začnou se dít zlé nevysvětlitelné věci. Začíná tedy napínavá výprava, při níž ne každý musí přežít.

Sarah Paulson

Hlavní roli si zahrála Sandra Bullock, avšak méně důležitější postavy se chopila herečka Sarah Paulson, která si ve filmu zahrála Malorinu sestru. Sama herečka během vystoupení v pořadu The Late Show with Stephen Colbert přiznala, že Bird Box neviděla a dost možná ani nikdy neuvidí. Herečka prozradila, že se nerada dívá na filmy, v nichž sama vystupuje a takovýmto způsobem se “svým“ filmům vyhýbá již od první série American Crime Story.

Paulson tedy zřejmě nezhlédne ani nový Shyamalanův kousek Skleněný, kde si zahrála roli psychiatričky Ellie Staples. Její role zde byla mnohem významnější.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také