Co jsme komu zase udělali? Pokračování povedené francouzské komedie v prvním traileru

Přečtěte si

Recenze: Daleko od Reykjavíku bojuje houževnatá farmářka proti zkorumpovanému systému

Snímky o silných ženách dostávají v kinematografii opravdu dostatek prostoru. Letos se v kinech již objevily Malé ženy, na...

Připravované hudební filmy, jejichž vlnu rozpoutal úspěch Bohemian Rhapsody

Rok 2018 nám dal úspěšný a velmi oblíbený životopisný hudební film o vzniku skupiny Queen, ale hlavně o hlavní...

Recenze: Mizerové navždy jsou mimořádně nedůstojný a zbytečný comeback

Michael Bay je známý jako tvůrce výbušných akčňáků z přelomu století díky klasikám jako Skála, Armageddon a Pearl Harbor....

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Co jsme komu udělali sice není nikterak průlomovým filmem, jedná se však o velmi povedenou hodinu a půl dlouhou zábavu, kterou stojí za to vidět. Je tu šance, že se druhý díl dočká podobně pozitivních ohlasů?

Claude a Marie, které známe již z prvního dílu, se v předešlém filmu museli vypořádat s nelehkou situací. Po tom, co se dokázali smířit s tím, že jejich zeťové Rachid, David, Chao a Charles neuznávají katolictví a preferují jiné náboženství a vůbec pocházejí z různých kultur, nastává další zlomový bod. Rodiče čtyř dcer se dozvídají, že každá z nich plánuje odcestovat do rozdílných koutů světa. Claude s Marie jsou přesvědčeni, že jejich děti musí zůstat ve své rodné zemi, a tak je potřeba jim dokázat, že Francie je tím nejideálnějším místem pro život. Problém je v tom, že oni sami Francii v lásce příliš nemají.

První trailer nevypadá vůbec zle. Obsazení působí lákavě, komediální stránka je obstojná a fakt, že se režie ujal Philippe de Chauveron (tedy režisér prvního dílu) nám dává jiskru naděje.

Trailer s českými titulky:

Trailer s českým dabingem:

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také