Trailer #1: What Men Want (2019) – Ženy se dozví, po čem touží muži

Přečtěte si

Autor

Tereza Filounková
Tereza Filounková
Pracovnice v kanceláři, která se před prací ráda ukrývá do filmových a knižních příběhů. Fanynka herečky Meryl Streep a veškerých filmů od Disney. Věrný posluchač muzikálových soundtracků a zpěvačky Cher. Psaní článků, povídek a knih je mojí vášní, stejně jako sledování Oscarů a černobílých Hollywoodské filmů.

Romantická komedie od Nancy Meyers z roku 2000 Po čem ženy touží nás baví na televizních obrazovkách už 18 let. Paramount Pictures se rozhodlo natočit remake podle svého, v hlavní roli tentokrát nebude muž, ale žena, která zjistí po čem touží muži.

Na Oscara nominovaná Taraji P. Henson se nám představí v hlavní roli jako Ali Davis, úspěšná sportovní agentka, která očekává povýšení, jenž nepřichází. Ali touží dozvědět se, co se děje v mužských myšlenkách a po čem vlastně touží. K tomu jí pomůže věštkyně objednaná přes internet. Najednou se Ali po divoké noci probudí do světa, ve kterém umí číst myšlenky mužů a začne toho hned využívat.

Filmová studia se v posledních letech věnovala remakům s ženským obsazením. Pro oživení si připomeňme Krotitelé duchů z roku 2016 nebo Debbie a její parťačky z roku 2018. Originální snímek Po čem ženy touží se stal celosvětovým hitem, proto filmové studio vsadilo na jistotu. Pojistili si to i skvělým hereckým obsazením v čele s Taraji P. Henson, Joshem Brenerem nebo Tracy Morganem.

Režisér snímku Adam Shankman již má za sebou několik populárních romantických komedií, například Pohádky na dobrou noc s Adamem Sandlerem nebo muzikál Hairspray. Snímek What Men Want dorazí do kin 8. února 2019. Na datum české premiéry si však budeme muset ještě počkat.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také