Jared Leto se připravuje na ztvárnění Morbia

Přečtěte si

Autor

David Kučaj
David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Následně po úspěšném kasovním úspěchu Venoma mají lidi ze Sony plány na dalších několik možná až desítek let. Jedním z filmů, který zapadá do stejného antihrdinského univerza, je Morbius.

Český název sice neznáme a pravděpodobně ještě nějakou tu dobu znát nebudeme, anglický název Morbius the Living Vampire jednoduše reprezentuje stejně jako Venom jméno hlavního ne-hrdiny. Kromě Morbia v budoucnosti někde čeká sólovka s Kravenem a Nightwatchem. Přesto nejhojnější fanouškovská základna jistě očekává Venoma 2, na kterého samozřejmě taky jednou dojde.

A kdo že vlastně je ten Morbius? Jedná se o vampýra, který spadá pod Spider-Manovy záporáky. Poprvé se vyskytl v komiksové podobě The Amazing Spider-Man v roce 1971. Představitelem hlavní role je Oscarem oceněný Jared Leto, jehož si většina z vás představí jako šíleného Jokera ze Sebevražedného oddílu.

Leto před pár dny přidal na svůj twitterový účet kratičké video, v němž si holí vousy, čímž dokazuje, že se na ztvárnění krvelačného vampýra skutečně připravuje. Samozřejmě v popisku nechybí #MORBIUS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také