Jared Leto se připravuje na ztvárnění Morbia

Přečtěte si

Filmové online novinky v srpnu

Srpnová nabídka filmových novinek v kině je skvělá. A stejně tak se nám líbí přehled novinek, které vycházejí na...

Nejlepší filmy Sama Worthingtona

Sam Worthington se stal hvězdou po uvedení Cameronova Avatara. Další kasovní trhák od té doby už ale nenatočil a...

Nejlepší filmy Jasona Stathama

Jason Statham je mužem mnoha profesí. Hereckou kariéru odstartoval ve velkém stylu, když ho do svých úspěšných filmů obsadil...

Autor

David Kučaj
Sám sebe bych popsal jako obrovského fanouška hororů, který se rád podívá i na sebevětší hovadinu. Už odmala jsou společně se seriály a akčními filmy mou životní láskou. Ze srdce nenávidím filmy odehrávající se ve vesmíru a muzikály.

Následně po úspěšném kasovním úspěchu Venoma mají lidi ze Sony plány na dalších několik možná až desítek let. Jedním z filmů, který zapadá do stejného antihrdinského univerza, je Morbius.

Český název sice neznáme a pravděpodobně ještě nějakou tu dobu znát nebudeme, anglický název Morbius the Living Vampire jednoduše reprezentuje stejně jako Venom jméno hlavního ne-hrdiny. Kromě Morbia v budoucnosti někde čeká sólovka s Kravenem a Nightwatchem. Přesto nejhojnější fanouškovská základna jistě očekává Venoma 2, na kterého samozřejmě taky jednou dojde.

A kdo že vlastně je ten Morbius? Jedná se o vampýra, který spadá pod Spider-Manovy záporáky. Poprvé se vyskytl v komiksové podobě The Amazing Spider-Man v roce 1971. Představitelem hlavní role je Oscarem oceněný Jared Leto, jehož si většina z vás představí jako šíleného Jokera ze Sebevražedného oddílu.

Leto před pár dny přidal na svůj twitterový účet kratičké video, v němž si holí vousy, čímž dokazuje, že se na ztvárnění krvelačného vampýra skutečně připravuje. Samozřejmě v popisku nechybí #MORBIUS.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také