Tragédie v zákulisí marvelovky Wonder Man! Při nehodě zemřel člen štábu

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Podle informací serveru Deadline zemřel v úterý po pádu z mola jeden ze členů štábu marveláckého seriálu Wonder Man. Seriál se v té době nenatáčel. Policie později potvrdila a identifikovala muže jako 41letého Juana Carlose Osoria.

Mluvčí společnosti Marvel tuto zprávu potvrdil a dodal: „V myšlenkách jsme s jeho rodinou a přáteli a podporujeme vyšetřování okolností této nehody.“

Čtěte také: James Cameron má nápady na Avatara 6 a 7! Pátý film přitom uvidíme nejdříve v roce 2031

„Všichni jsme touto tragickou ztrátou šokováni a hluboce zarmouceni. Snažíme se podpořit rodinu našeho člena, jeho kolegy a spolupracovníky,“ dodal Matthew D. Loeb, šéf odborové organizace United Scenic Artists, která zastupuje herce a dělníky během natáčení. „Bezpečnost na place je naší nejvyšší prioritou a budeme agentuře pomáhat při vyšetřování, jak jen to bude možné.“

„Dne 6. února 2024 přišel náš přítel Spike o život při natáčení seriálu Wonder Man ve studiích CBS Radford kvůli možnému selhání konstrukce,“ stojí ve finanční sbírce, kterou založil Bill Martel. Ta rodině již vynesla více než 115 000 dolarů.

Natáčení Wonder Mana by se mělo rozběhnout příští měsíc po půlroční přestávce, kterou mají na svědomí nedávné hollywoodské stávky. Jednu dobu se dokonce spekulovalo, zda seriál nebude kompletně zrušen, k čemuž nakonec nedošlo.

Wonder Mana (Simon Williams), postavu z komiksů Marvel Comics, vytvořil Stan Lee a poprvé se objevila již v roce 1964 v knize The Avengers #9. Simon, který po smrti svého otce přebírá jejich úspěšný podnik na výrobu munice, zjistí, že jeho rozvoj brzdí konkurence společnosti Stark Industries Tonyho Starka. Postava získá superschopnosti na bázi iontů, včetně mimořádné síly.

Zpočátku se objevuje jako nepřítel Avengers. Brzy však změní názor a rozhodne se připojit k Avengers jako jejich člen. Navíc se u něj objeví vášeň pro herectví a s pomocí kolegy superhrdiny Herkula se pustí do kariéry v Hollywoodu. V roli Wonder Mana se představí Yahya Abdul-Mateen II, který si zahrál padoucha v obou dílech Aquamana.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také