Piráti z Karibiku bez Deppa? Herce má údajně nahradit afroamerická herečka

Konec Jacka Sparrowa?

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Od posledních Pirátů z Karibiku uběhlo už téměř sedm let. Na návratu jedné z nejúspěšnějších filmových sérií se nicméně už nějakou dobu pracuje a jak nedávno prozradil producent Jerry Bruckheimer, osobně by s comebackem Johnnyho Deppa neměl žádný problém. Nové informace ale hovoří o celkovém přeobsazení.

Podle známého insidera, jehož příspěvek sdílel Elon Musk na síti X, čeká sérii kompletní reboot. Ten by měl představit zcela nové herecké obsazení a hlavní role by měla připadnout vycházející afroamerické hvězdě Ayo Edebiri známé z oceňovaného seriálu Medvěd. Insider Unlimited L’s tvrdí, že ztvární postavu inspirovanou skutečnou pirátkou Anne Bonny, která se proslavila drancováním Karibiku v 18. století.

Čtěte také: Predátor se vrátí ve filmu z budoucnosti! Známe jméno režiséra

Kromě karibského dobrodružství Anne Bonny, na kterém údajně pracuje Craig Mazin, tvůrce Černobylu a The Last of Us, vznikl také scénář ke spin-offu, ve kterém si měla zahrát Margot Robbie. Jak ale herečka prozradila, projekt je na mrtvém bodě. Informoval o tom například server Variety.

K možnému obsazení herečky Ayo Edebiri se celkem jasně vyjádřil Elon Musk na své síti X. Nejbohatší muž světa je ale na nože se společností Disney už delší dobu. Dokonce se nedávno objevila zpráva, že financuje soudní proces Giny Carano, s níž Disney ukončil spolupráci na seriálu Mandalorian na základě jejich problematických tweetů.

První Piráti z Karibiku dopluli do kin už v roce 2003. Od té doby vznikla celkem pětidílná série, která celosvětově vydělala neskutečných 4, 5 miliardy dolarů. A když se vám v Hollywoodu něco takového podaří, natáčet a restartovat se bude do nekonečna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také