Největší fantasy seriál roku v posledním traileru! Na Netflix dorazí už ve čtvrtek

Poslední vládce větru hlásí návrat!

Zdroj: Netflix

Desetidílná první řada seriálu Avatar: Legenda o Aangovi dorazí na Netflix už tento týden, konkrétně 22. února. Podívejte se na poslední trailer, který slibuje velkolepé dobrodružství plné akce, vizuálních efektů a postav, které vám možná přilnou k srdci.

Čtyři národy světa kdysi žily v míru, o který se staral pán všech čtyř živlů Avatar. Všechno se ale změnilo, když národ ohně zaútočil na vzdušné nomády, které zničil. Byl to první krok ohnivců k ovládnutí světa.

Čtěte také: Netflix láká na největší sci-fi seriál roku v nové upoutávce! Natočili ho tvůrci Hry o trůny

Avatar: Legenda o Aangovi vypráví o osudech mladého vzdušného nomáda Aanga, který se ocitne ve světě zmítaném válkou. S novými přáteli Sokkou a Katarou vyrazí na napínavou cestu, aby se mohl stát tím, čím má po právu být – příštím AVATAREM.

Tvůrcem seriálu je poměrně neznámý Albert Kim. Na režisérkou židli usedli například Michael Goi, tvůrce hned několika epizod American Horror Story, nebo Jet Wilkinson, jež v minulosti spolupracovala na seriálovém Punisherovi, Jessice Jones i Daredevilovi.

Příběh malého Aanga přivedl na filmová plátna v roce 2010 uznávaný režisér M. Night Shyamalan (Šestý smysl) v podobě Posledního vládce větru. Film se ale nelíbil kritikům ani fanouškům seriálové předlohy a pokračování se nikdy nedočkal.

Hraná adaptace stejnojmenného animovaného seriálu (2005-2008) byla oznámena už v roce 2018. Všech deset epizod uvede Netflix 22. února 2024. Podaří se mu navázat na úspěch nedávného hitu One Piece?

Zdroj: Netflix