Netflix láká na největší sci-fi seriál roku v nové upoutávce! Natočili ho tvůrci Hry o trůny

Zdroj: Netflix

Už za měsíc vtrhne na obrazovky Netflixu nejočekávanější sci-fi seriál roku, Problém tří těles. Stojí za ním tvůrci Hry o trůny a podívat se můžete na nejnovější teaser uvedený minulý týden.

Příběh seriálu se odehrává v Říši středu, kde zuří Velká kulturní revoluce a Číňané, kteří nechtějí zůstat pozadu za Sověty a Američany, se v rámci vojenského projektu pokoušejí navázat kontakt s mimozemskými civilizacemi.

Čtěte také: Duna 2 je mistrovské dílo! Kritici se shodují, že něco takového jsme ještě neviděli

Třicet let poté začnou na Zemi záhadně umírat významní vědci a vznikají sekty, které vybízejí k návratu k přírodě. Objeví se nová počítačová hra pro virtuální realitu, která jako by ani nepocházela z tohoto světa. A pomalu se začíná vyjevovat pravda o tajném projektu z éry Kulturní revoluce.

Jeden z největších seriálů z dílny Netflixu přivedou na obrazovky tvůrci Hry o trůny D.B. Weiss a David Benioff, v hlavních rolích se představí Eiza González, Benedict Wong, Liam Cunningham nebo John Bradley. Očekávaný seriál Problém tří těles ale není jedinou adaptací stejnojmenného díla Cixina Liua, v loňském roce totiž streamovacího giganta předběhla samotná Čína titulem Three-Body.

Problém tří těles má premiéru na Netflixu 21. března.

Zdroj: Netflix