Návrat Ricka ze Živých mrtvých bude brutální a emotivní! Trailer láká na blížící se premiéru

Nejočekávanější návrat do světa The Walking Dead!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Po skvěle zvládnutých seriálech z loňského roku Dead City a Daryl Dixon, přichází od AMC třešnička na dortu. Tou je další spin-off Živých mrtvých, který se tentokrát zaměří na Ricka Grimese a jeho ženu Michonne. Trailer na The Walking Dead: The Ones Who Live láká na únorovou premiéru.

Seriál s podtitulem The Ones Who Live je návratem jedné z nejoblíbenějších postav universa, Ricka Grimese, kterého od samého začátku původního seriálu ztvárňoval Andrew Lincoln. Naposledy se objevil v deváté řadě.

Čtěte také: Našla se představitelka Abby pro druhou řadu The Last of Us! Herečka by se spíše hodila na titulní postavu Ellie

Rickova žena Michonne celé roky věřila, že je její manžel mrtvý. Když se ale objevil záblesk naděje, vydala se ho hledat. Šestidílný seriál je popisován jako epický milostný příběh dvou lidí, které svět rozdělil. Podaří se jim najít jeden druhého?

Návrat Ricka Grimese byl původně zvažován formou filmové trilogie, nakonec se ale vrátí v šestidílné sérii. Její tvůrci již dokonce prozradili, že nevylučují ani případné pokračování, pokud bude seriál úspěšný. Druhé řady si nedávno vysloužily spin-offy Dead City a Daryl Dixon, které měly premiéru v loňském roce.

Seriál má premiéru 25. února na AMC a AMC+.

Zdroj: AMC

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také