Našla se představitelka Abby pro druhou řadu The Last of Us! Herečka by se spíše hodila na titulní postavu Ellie

Fanoušci nechápou...

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Natáčení druhé řady The Last of Us začne v první polovině tohoto roku, a není tedy žádným překvapením, že tvůrci seriálu představují novou hereckou posilu. Tou je představitelka nejkontroverznější postavy videoherní předlohy, Abby.

Kaitlyn Dever ve filmu Nikdo tě nezachrání. Zdroj: 20th Century Studios

Okolo role Abby v posledních týdnech kroužila velmi zajímavá jména. Podle známého insidera, který vystupuje pod přezdívkou MyTimetoShineHello, se měly role zhostit Florence Pugh nebo Shannon Berry, nakonec ale roli získala velmi talentovaná herečka Kaitlyn Dever. Ta se shodou okolností v minulosti ucházela o roli hlavní hrdinky Ellie, kterou hraje Bella Ramsey.

Čtěte také: Začalo natáčení Stranger Things 5! Herci a tvůrci na společné fotografii

Obsazení Kaitlyn Dever do jedné z nejkontroverznějších rolí seriálu vzbudilo na internetu vášnivé debaty. Americká herečka, která se naposled objevila v komedii Jeden gól a invazním hororu Nikdo tě nezachrání, totiž videoherní Abby nepřipomíná ani zdaleka, a spousta fanoušků možná ještě teď nechápe, proč titulní roli získala Bella Ramsey a ne právě Kaitlyn. Herečka je dvojnásobnou držitelkou nominace na Zlatý glóbus, za role v seriálech Absťák a Neuvěřitelná.

Druhá řada seriálu se objeví na HBO Max nejdříve v roce 2025. Její tvůrci, Neil Druckmann a Craig Mazin, se už dříve nechali slyšet, že by příběh druhé videohry rádi rozprostřeli mezi druhou a následně i třetí sezónu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také