Bojovník, otec, celebrita. Český Terminátor rozdává rány ve finálním traileru

Dokument se natáčel 15 let.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Už příští týden zamíří do kin devadesátiminutový dokument Karlos o slavném českém zápasníkovi a kontroverzní hvězdě bulváru. Společnost Bontonfilm nedávno odhalila finální trailer, který přináší řadu dosud nezveřejněných záběrů.

Karlose Terminátora Vémolu zná v České republice a na Slovensku téměř každý. Zápasníka a kontroverzní hvězdu bulváru, ale také otce dvou dětí a partnera slovenské playmate Lely Ceterové. Ve svém luxusním sídle za Prahou má vedle vířivky klec s aligátory a v obývacím pokoji akvárium se žraloky. Objevuje se na titulních stránkách časopisů a v nejznámějších talk show. Než se stal slavným, byl obyčejným klukem z Olomouce, který se pral na ulici.

Čtěte také: Zombie droga zabíjela před lety na Slovensku. Thriller o distribuci smrtícího koktejlu přichází do kin

Karlos vs. režisér

Režisér a hlavní aktér se znají téměř patnáct let, už z dob Vémolova života v Londýně. Jejich vztah tvůrcům nabízí Karlosovu otevřenost, upřímnost a možnost odpovědět na otázku: Kdo vlastně je Karlos Vémola a odkud se vzal. Ve filmu budou použité unikátní záběry z Karlosovy minulosti staré přes deset let, které dosud nikdo neviděl. Vémola pak poskytl tvůrcům i archiv osobních fotografií.

„Film, stejně jako Karlosův život, je nebezpečná jízda, která začíná v olomouckých Hodolanech, pokračuje přes kluby na londýnských periferiích a eskaluje křižovatkou, na které se teď Karlos jako člověk i jako zápasník ve svém věku ocitá. Je to film o extrémním člověku v extrémní době,“ vysvětluje režisér Samir.

Michal Samir je známý převážně jako scénárista a režisér nováckého seriálu Iveta, v minulosti natočil také celovečerní filmy HanyPolednice a Buď chlap. V příštím roce přivede na obrazovky Voyo dramatický seriál Miluji tě navždy, táta.

Karlos má premiéru v kinech 25. ledna 2024.

Zdroj: Bontonfilm

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také