Mandalorian dostane filmové pokračování! Premiéru bude mít v kinech

Oblíbená dvojka se dočká vlastního filmu.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Po čtyřiadvaceti epizodách a třech sezónách bude příběh Mandaloriana a Grogu pokračovat ve filmové podobě v kinech. Oznámil to web StarWars, na kterém se objevila prohlášení Jona Favreaua a prezidentky společnosti Lucasfilm Kathleen Kennedy.

Ačkoli osud čtvrté řady Mandaloriana je nejistý, fanoušci smutnit nemusejí. Mandalorian a Grogu totiž vlétnou na filmová plátna pod vedením režiséra Jona Favreaua, který je zodpovědný také za samotný seriál. Scénárista projektu zatím oznámen nebyl, nicméně je velmi pravděpodobné, že práci zastane právě Favreau, který napsal i většinu epizod pro Disney+. Natáčení filmu by mělo začít už letos.

Čtěte také: Největší sci-fi seriál roku vypadá fenomenálně! Trailer na novinku od tvůrců Hry o trůny bere dech

„Miloval jsem vyprávění příběhů zasazených do bohatého světa, který vytvořil George Lucas,“ řekl Favreau. „Přivést Mandaloriana a jeho učedníka Grogu na velké plátno je nesmírně vzrušující.

„Jon Favreau a Dave Filoni uvedli do Star Wars dvě nové oblíbené postavy a tento příběh se dokonale hodí pro velké plátno,“ dodala Kathleen Kennedy, prezidentka společnosti Lucasfilm.

Informací o připravovaném filmu je poskrovnu. Nejvíce se ale spekuluje o návratu Pedra Pascala do titulní role. Oblíbený herec bude letos natáčet druhou řadu The Last of Us a novou Fantastickou čtyřku, a je tedy možné, že svému protagonistovi opět propůjčí jen svůj hlas, jako tomu bylo v poslední řadě Mandaloriana. Jasné je prozatím snad jen to, že půjde o první Star Wars film uvedený po Vzestupu Skywalkera.

Kromě toho, že Dave Filoni, který byl nedávno povýšen do funkce kreativního ředitele, oznámil druhou řadu Ahsoky, pokračování má na cestě také seriálový Andor, prequel Rogue One. Nedávno dostal zelenou další film s Rey odehrávající se patnáct let po událostech Star Wars: Vzestup Skywalkera, a ve hře je i film Jamese Mangolda o tom, jak Jediové objevili mystickou Sílu. V příštím roce bychom měli dostat seriály Skeleton Crew a Acolyte, které už byly natočené.

Zdroj: StarWars.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také