Henry Cavill kosí nácky ve velkém stylu! Válečný nářez slavného režiséra obdržel skvostný trailer

Guy Ritchie a Henry Cavill znovu spojily síly!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Henryho Cavilla uvidíme už tento čtvrtek ve špionážní komedii Argylle: Tajný agent, kterou natočil Matthew Vaughn. Už v dubnu tohoto roku se také představí v akčním snímku The Ministry Of Ungentlemanly Warfare režiséra Guye Ritchieho. Na stylové kosení nácků a hvězdnou hereckou sestavu láká první zběsilý trailer.

Akční komedie The Ministry Of Ungentlemanly Warfare, která vychází z nedávno odtajněných spisů britského ministerstva války a je tedy inspirována skutečnými událostmi, vypráví příběh vůbec první organizace speciálních sil, kterou během druhé světové války založil britský premiér Winston Churchill a malá skupina vojenských úředníků včetně spisovatele Iana Fleminga.

Čtěte také: Seznamte se s novou Supergirl! Supermanovu sestřenici si zahraje herečka z Rodu draka

Přísně tajná bojová jednotka, složená z nesourodé party vyvrhelů a podivínů, se vydává na odvážnou misi proti nacistům za použití zcela nekonvenčních a naprosto „nedžentlmenských“ bojových technik. Jejich odvážný přístup nakonec změnil průběh války a položil základy britské SAS a moderní války Black Ops.

Režisérem snímku je v posledních letech velmi plodný Guy Ritchie, se kterým Henry Cavill v minulosti natočil již Krycí jméno U.N.C.L.E.. Režisér Gentlemanů, kteří v brzké době obdrží seriálový spin-off či Rozhněvaného muže, obsadil do filmu také Alana Ritchsona (seriálový Reacher) nebo mexickou herečku Eizu González.

Film má americkou premiéru 19. dubna.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také