Zombie horor 28 dní poté dostane pokračování! Tvůrci mají plán na celou trilogii

O sequelu se mluví už několik let.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Moderní hororová klasika 28 dní poté, co rozpoutala zombie epidemii v ulicích Londýna, se dočká nového pokračování. Na cestě je zřejmě celá nová trilogie, jak vyplývá z plánů režiséra a scénáristy původního snímku.

Podle serveru The Hollywood Reporter, režisér Danny Boyle a scénárista Alex Garland, předložili filmovým studiím a streamovacím službám svou vizi na pokračování úspěšného zombie thrilleru 28 dní poté. Jejich plánem je uvést celou novou trilogii, přičemž Boyle by režíroval první díl nazvaný 28 let poté a Garland napsal všechny tři. Rozpočet každého filmu by se měl pohybovat kolem 75 miliony dolarů. Oba pánové by měly na projekt dohlížet i jako producenti.

Čtěte také: Připravuje se nový Star Trek film! Natočí ho režisér nejlepších novodobých Star Wars

V původním snímku se představil tehdy začínající Cillian Murphy (Oppenheimer) v roli poslíčka Jima, který se po kómatu probudil v opuštěné nemocnici a zdánlivě liduprázdném Londýně. Zda se tento, čerstvý majitel Zlatého glóbu, vrátí do jedné ze svých prvních filmových rolí, zatím nebylo prozrazeno. Film režiséra Boylea se v roce 2007 dočkal pokračování 28 týdnů poté, které natočil španělský režisér Juan Carlos Fresnadillo, tvůrce nadcházející fantasy netflixovky Mladá dáma.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také