Připravuje se nový Star Trek film! Natočí ho režisér nejlepších novodobých Star Wars

Další tvůrce Star Wars na palubě Star Treku!

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Od posledního filmového Star Treku: Do neznáma uběhlo už téměř osm let, a zatímco přípravy na ten další, ve kterém by se měla vrátit posádka kapitána Kirka, stále pokračují, Paramount oznámil prequel odehrávající se několik desítek let před touto sérií.

Zatímco informací o tomto projektu není mnoho, víme, že režírovat bude Toby Haynes, který natočil šest epizod seriálového Andoru nebo stylovou epizodu z Černého zrcadla Démon 79. Haynes je zodpovědný také za televizní film Brexit, ve kterém se představil výborný Benedict Cumberbatch. Scénář prequelového Star Treku obstará Seth Grahame-Smith, spoluautor snímku LEGO® Batman film nebo scénárista béčkového Abrahama Lincolna: Lovce upírů.

Čtěte také: Upírka balerína nemá s únosci žádné slitování! Famózní trailer na horor od tvůrců Krvavé nevěsty

Značka Star Trek v posledních letech vzkvétá na televizních obrazovkách. Velké obliby se dočkaly seriály Star Trek: Podivné nové světy, Star Trek: Picard, ve kterém se vrátil Patrick Stewart ve své ikonické roli nebo Star Trek: Discovery, jehož pátá řada by měla mít premiéru letos v dubnu. Kromě těchto hraných verzí vznikly také dva animované tituly Star Trek – Fenomén a Star Trek: Lower Decks, tři sezóny za sebou mají i kraťasy ze Star Trek: Short Treks.

1 komentář

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také