Synové truchlí za Dianu a William poznává Kate Middleton. Trailer Koruny slibuje emotivní finále

Posledních šest epizod finálové šesté řady.

Přečtěte si

Autor

Jan Barvíř
Jan Barvíř
Web jsem zakládal v roce 2011, vášeň pro psaní o filmech mě neopustila ani o dvanáct let později.

Netflix zveřejnil trailer na posledních šest epizod oblíbeného britského seriálu Koruna. Fanoušci seriálu se mohou těšit na dojemné finále už 14. prosince.

Závěrečných šest epizod seriálu se kromě Williama a Harryho, které v druhé polovině sezóny ztvární Ed McVey a Luther Ford, zaměří na královnu Alžbětu II (Imelda Staunton) a prince Charlese (Dominic West). Toho čeká svatba s Camillou Parker Bowles (Olivia Williams) a prostor dostane také Williamův začínající románek s Kate Middleton (Meg Bellam).

Čtěte také: Příšery, apokalypsa, sci-fi. Představujeme 10 nejočekávanějších Netflix novinek v prosinci

První polovina 6. série měla premiéru 16. listopadu, a sledovala především princeznu Dianu v podání Elizabeth Debicki, a její období před osudnou autonehodou.

Tvůrce Koruny Peter Morgan řekl magazínu Variety, že smrt královny Alžběty ho donutila pozměnit finále seriálu. „Vzhledem k tomu, jak hluboce všichni prožívali její pohřeb, jsem se musel pokusit najít způsob, jak se závěrečná epizoda vypořádá se smrtí postavy, i když ještě nezemřela.“

Oceňovaný britský seriál Koruna začíná ve 40. letech 20. století a končí v roce 2005, což je podle Morgana správné místo, kde se zastavit, aby „seriál zůstal historický, nikoli novinářský“.

Zdroj: Netflix

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Čtěte také