První horor roku 2024 vás stáhne pod hladinu! Přichází od Jamese Wana a vypadá děsivě

Ještě pořád sníte o bazénu?

Zdroj: Universal Pictures

Společnost Blumhouse letošní rok nakopla hitem M3GAN a zakončila neméně úspěšnou adaptací Pět nocí u Freddyho. Děsivou podívanou Noční koupání pak přinese do kin zkraje ledna příštího roku. Tedy už příští týden. Film z produkce Jamese Wana, inspirovaný krátkým filmem, vypadá skvěle a užít by si ho měli všichni milovníci žánru.

Wyatt Russell v něm hraje bývalou hvězdu baseballu. Se svou manželkou a dospívající dcerou se odstěhoval do nového domu, kde tajně doufá, že se navzdory všem předpokladům vrátí k profesionálnímu sportu. Třpytivý bazén na dvorku nového domu bude pro děti zábavou a pro něj fyzickou terapií. Tajemství z minulosti domu však rozpoutá zlovolnou sílu, která rodinu stáhne pod hladinu, do hlubin neodvratného teroru.

Čtěte také: Vřískot 7 je bez režiséra. Film nedávno přišel také o hlavní hvězdy

Noční koupání vzniklo na motivy stejnojmenného krátkého filmu z roku 2014. Producentem je James Wan, tvůrce nejvýraznějších hororů posledních let (V zajetí démonů, Insidious), režisérem debutující Bryce McGuire. V hlavních rolích se představí Kerry Condon, Wyatt Russell nebo Nancy Lenehan.

„Je to příběh o rodině, která se v touze po lepším životě nastěhuje do domu s bazénem na dvorku, chce se bavit a trávit čas společně, ale dostane se jí děsivého tajemství, které se skrývá pod hladinou vody,“ říká režisér McGuire ve výše uvedeném featurettu. „Noční koupání je o tom, jak jsem se cítil, když jsem byl dítě, sám v bazénu, přesvědčený, že pode mnou něco je.“

Film uvidíme v kinech od 4. ledna 2024.

Zdroj: Blumhouse