Vřískot 7 je bez režiséra. Film nedávno přišel také o hlavní hvězdy

Trable Vřískotu nekončí.

Zdroj: Paramount Pictures

Vřískot 7 se rozpadá jako domeček z karet. Poté, co byla z projektu vyhozena Melissa Barrera za protiizraelské postoje, oznámila odchod také Jenna Ortega kvůli nabitému programu. Přesně po měsíci se s filmem rozloučil i režisér Christopher Landon.

Režisér Christopher Landon ohlásil svůj odchod na sociální síti X. „Myslím, že teď je ta správná chvíle oznámit, že jsem před několika týdny formálně opustil Vřískot 7. Některé to zklame, jiné potěší. Byla to práce snů, která se změnila v noční můru. A mně to opravdu zlomilo srdce za všechny zúčastněné. Všechny. Ale je čas jít dál,“ uvedl ve svém příspěvku.

Čtěte také: Netflix připravuje pokračování Wednesday bez Jenny Ortegy! Fanoušci o ni ale nepřijdou

„Nemám, co bych k tomu dodal, jen doufám, že Wesův odkaz bude vzkvétat a povznese se nad dění rozděleného světa. To, co s Kevinem vytvořili, je něco úžasného a já jsem byl poctěn, že jsem se mohl alespoň na chvíli vyhřívat v jejich záři,“ doplnil Landon v přiloženém komentáři.

Mexická herečka Melissa Barrera byla z projektu vyhozena zhruba před měsícem za své protiizraelské postoje na sociální síti. Produkční společnost Spyglass Media Group posléze vyjádřila nulovou toleranci k antisemitistickým projevům a k podněcování nenávisti v jakékoli formě. K situaci se vyjádřil také režisér Christopher Landon: „Všechno je na nic. Přestaňte křičet. Nebylo to moje rozhodnutí.“ Svůj příspěvek na sociální síti X ale později smazal.

Zdroj: Variety